RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Atlet Görmek

Rüyada beyaz atlet görmek, kişinin sahip olduğu sırlara, yeni bir başlangıç yapmasına, hayatında gerçekleşecek hayırlı ve güzel olaylara, geçmişte yaşadığını kötü olayların üzerine bir sünger çekip geleceğe bakmanız gerektiğine işarettir. Bazen de bu temiz kalpli bir kimse ile karşılaşıp ondan yardım görmeye de yorumlanır.

Rüyada Beyaz Atlet Giymek

Rüyada beyaz atlet giyen kişi yaptığı hatalara pişman olarak kendisine çeki düzen verir ve gerçekleştirdiği günahlara tövbe eder. Bu rüya, kişinin yaşadığı bazı kötü anıları unutturacak güzel ve hayırlı hadiselere, alacağı çok müjdeli bir habere, toplum içinde saygın bir yer edinmeye ve güzel bir adla anılmaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Atletin Kirlenmesi

Rüyasında beyaz bir atletin kirlendiğini gören kişi, doğru yoldan ayrılarak bazı kötülükler yapar veya büyük bir günah işler. Bu rüya hidayetten sonra sapıklığa, kötü insanlarla düşüp kalmaya ve bu nedenle yapılacak hatalı hareketlere, toplum içinde küçük düşmeye veya insanlar tarafından dışlanmaya işaret eder.

Rüyada Temiz Atlet Görmek

Rüyada görülen temiz atlet kişinin güzel anılarıdır. Bazen de bu rüya gelecekte sizi çok güzel günlerin beklediğine, sıkıntılara sabrederseniz sonunda çok güzel mükâfatlar alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Atlet Yıkamak

Rüyada atlet yıkayan kimse yaptığı hatalarına pişman olarak bu hataların hepsini telafi edecek davranışlarda bulunur. Böyle bir rüya kişinin yeni bir sayfa açmasına, kötülüklerden ve zararlı arkadaşlardan kurtulup rahatlamasına, iş hayatında ulaşacağı güzel başarılara, makam ve mevki olarak yükselmeye bazen de bekarlar için evliliğe yorumlanır.

Rüyada Atlet Satın Almak

Rüyada atlet satın alan kişiye, çok yakın olduğu bir kişi tarafından önemli bir sır verilir. Bu rüya genellikle sözlere, yemin etmeye, rüya sahibine emanet edilecek sırlara veya yapılacak sohbetlere işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Atlet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. şenay (09 Aralık 2015 saat: 14:03)

    rüyamda eşimin beyaz sırtı örnekli delikli bir atlet giydiğini gördüm daha sonra avret yeri açık kadıla ytmış kalkmış bi şeklde pis gördümdaha aretyerleri ıslaktı banyo yapdedim yapmak istemedioğlumda anne hergün banyo yapıyor bu adam dedi banabende pisliğinden dedim

  2. Müge (07 Ağustos 2015 saat: 08:57)

    Bundan 4 ay önce benim dayım vefat etti.Ve öldükten 1 hafta sonra rüyama girdi.Bana bir atlet verdi ve bunu yıka dedi.Bende elimde yıkadım.Ama beğenmedi.Ve yere attı.Sonra bana resmen ahireti anlattı.Ben de şaşkınlıkla ona bakıyordum.Sonra ağlamaya başladı ve ben mendil getirmek için gitiğimde orda yoktu

  3. selma hanim (11 Aralık 2014 saat: 08:32)

    Kizimin basindan 4 ay once bir nisan bozulma olayi gecti. Ve kizim onunla o gunden beri gorusmedi. Ben bu ruyayi gordum ve kizim wski nisanlisinin yeni bir iliskisi olup olmadigindan suphelendi ayni gun. Ruyam soyle: Kizimin eski nisanlisini ve bir arkadasini evimde gordum. Konusmuyorlardi nisanlisinin uzerinde beyaz bir atlet vardi ve vucudu pis kokuyordu. Kotu bir haldeydi. Israrlarima ragmen dusa girmedi. Konusmuyordu. Hali ve tavri kotuydu. Sordugum sorulara yalnizca bakarak cevap veriyordu. Korkutucu bir hali vardi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,