RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek

Rüyada beyaz ayakkabı giymek, şanssızlık olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin zorluklarla ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle meslek hayatındaki başarısının düşeceğine ve bu durumun tüm hayatını etkileyeceğine işaret eder. Borçlanmaya, hastalanmaya, geçim sıkıntısı içine düşmeye, hayal kırıklığına uğramaya, umutsuzluğa kapılmaya, yaşamdan elini eteğini çekmeye, düşünceli, üzgün ve mutsuz olmaya alamet eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin düşünmeden atacağı adımlar nedeni ile zarar edeceğine, başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine, moralinin ve motivasyonunun düşeceğine bunun da kendisine başarısızlık ve mağlubiyet getireceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Spor Ayakkabı Giymek

Rahatlık, ferahlık, esenlik ve gönül hoşluğu içinde olmaya, huzur içinde yaşamaya, kafa karışıklığından, karamsarlıktan, kişinin kendini kötü hissetmesine neden olan sorunlardan kurtulmasına ve hem bedenini hem de ruhunu karamsar düşüncelerden arındırmasına rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyasında beyaz topuklu ayakkabı giydiğini gören kişinin rüyası, kendisinin dış görünüşüne, estetiğe, kişisel bakımına ve süsüne çok değer verdiği anlamına gelir. Rüya sahibi, kendine olan sevgisi, saygısı ve özgüveni sayesinde her daim temiz ve bakımlı olmaya çalışıyor demektir.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören kişi için iyi değildir. Sağlık sorunlarına işaret eder ve kötü günlerin yaşanacağına yorulur. Rüya sahibi hiç beklemediği sözler işitebilir, haberler alabilir ya da tatsız durumlar yaşayabilir bunun neticesinde de hastalanabilir diye kabul edilir.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Satın Almak

Hayra kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve yeni değişiklikler yaşanacağına, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Yıkamak

Rüya sahibinin bulunduğu noktanın kendisini tatmin etmediğine ve kişinin daha iyi seviyelere gelmek adına çabaladığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hacer Merttürk (11 Haziran 2014 saat: 14:05)

    Ben ruyamda erkek kardeşimın kınasina gitmiştım ama giyineceğim kıyafeti getırmeyı unutmuşum sonra kınası olacak gelinım bana dedı kı beni diğer kına kıyafetımı giy dedı ilk başta o kıyafet olmadı 2cı kez gıyenecegım zaman oldu ama o kıyafetın sirtı açıktı rengarek bir şalla kapatim sırtımı ve sonru komsumuzun oglu yanı benım begendıgım erkek benı kacırdı benım alnımdan boynumdan öptu sonra o erkekyın yanı enginınde benımde babalarımız öldu 2babada yan yana oturmuslar bıze gülümsuyorlar ve sonra ben beyaz simlı topuklu ayak gıymısım aynanın karşısında kendıme bakıyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,