RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Bluz Görmek

Rüyada beyaz bluz görmek, özellikle kadınlar için olgun bir çağa girdiklerine yorumlanır. Genç kızlar için erken yaşta tecrübe edineceklerini ve yapacakları evliliklerin son derece iyi olacağına, eşleriyle aralarındaki muhabbetin daima sadakat ve güven temelinde ilerleyeceğine delalettir. Yüksek ahlaki değerlere sahip olmak ve herkese dürüst, adil ve eşit davranmak, davet edilecek bir toplantıya iştirak etmek yahut balığa, ava çıkmak gibi anlamlara gelir. Kişinin kendi kısmetini ve şansını yaratacağına, kimsenin etkisi altında kalmadan sadece hür iradesiyle hareket edeceğine yorumlanır. Yalandan nefret eden rüya sahibinin çevresinde üst üste hata yapan ve sürekli yalan söylemeyi alışkanlık haline getiren bir arkadaşıyla bağlarını koparacağını, bu kimsenin yüzüne karşı hatalarını söyleyeceğini ifade eder. Şartlar ne olursa olsun, asla prensiplerinden ödün vermeyen kişilerin hayatlarına başları dik, gururlu şekilde devam edeceklerini ve her zaman girdikleri ortamlarda itibar göreceklerini delalet eder.

Rüyada Beyaz Bluz Giymek

Beyaz bluz giyen genç kızlar babalarının veya annelerin kendilerine verdikleri bir öğüde dikkat edecekler ve daha önce yaptıkları bir hataya yeniden düşmeyecekler, ailelerinin güvenini tekrar kazanacaklar demektir. Aynı zamanda yolculuğa çıkılacağını ve çok iyi haberlerle dönüleceğini, bu yol sonrasında kişinin hayatında çok ciddi, önemli değişikliklerin meydana geleceğini tabir eder. Beyaz bluz giyen erkekler aşık olur, sevdikleri kişiyle evlenirler. Hayırlı haberler almaya, dürüst, hak yolunda geçen bir hayat yaşamaya da yorumlanır.

Rüyada Beyaz Bluz Dikmek

Beyaz bluz dikmek evlilik hazırlıklarına, çeyiz almak için para harcamaya alamettir ve rüya sahibinin duygu ve davranışlarında aşırıya gitmeden, daima bir denge içinde hareket edeceğine yorulur. Kalp veya göğüs hastalıkları söz konusu ise rahatlamaya, hastalığın seyrinde iyileşmeler görüleceğine, kişinin sağlığının iyiye gitmesiyle daha da moral bulup, hayata tutunacağına delalettir.

Rüyada Beyaz Bluz Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin korkularının üstüne giderek yeneceğini ve kendisini tutsak hale getiren duygularından, rahatsızlık veren düşüncelerinden kurtulacağını, bu süreçte kendisini güçlü hissetmek için daha çok çabalayacağını ifade eder. Yalansız ve daha alçak gönüllü yaşayan, kendi halinde insanların da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!