RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Bulut Görmek

Rüyada beyaz bulut görmek, kişinin aşırı bağımsızlık düşüncesinin değişmeye başladığını, zaman zaman sevdiklerinin kendisini kontrol etme isteklerine boyun eğdiğini ve huzurunun bozulmasını engellemek adına daha barışçıl, daha sakin, daha hoşgörülü şekilde davrandığını bildirir. Olanakların arttığı bu günlerde sağlıkla ilgili tetkikler yaptırıp kendisine dikkat edecek olan kişinin sahte insanlardan uzak kalarak, çevresinde de bir temizliğe girişeceğini bildirir. Beyaz bulutlar yapılacak güzel başlangıçların, yeniden umut etmenin ve isteklere giden yolda her konuda güvende olunacağının da altını çizer. Genç insanlar için erken yaşta olgunlaşacakları işlere gireceklerini ve gayretlerinin sonuçlarını çok uzak olmayan bir gelecekte fazlasıyla alacaklarını, her türlü kişisel girişimde başarı elde edeceklerini de bildirir.

Rüyada Beyaz Bulutların Resmini Çizmek

Rüya sahibinin kalıcı olma arzusuna işaret eden rüya, gelecekte isminin anılmasını isteyen kişinin çok önemli işler yapmak için çaba sarf ettiğini ve zamanını, gücünü doğru şekilde kullandığını işaret eder. Güzel bir aşkın evlilikle noktalanmasına, iyi ve örnek teşkil edecek bir aile kurulmasına da alamettir.  Olaylar esnasında sağduyusunu yitirmeden hareket eden kişilerin başarı dolu bir gelecek için sabır duygularını da geliştireceklerini, hedeflerinden hiçbir surette vazgeçmeyerek, yollarında istikrarlı bir şekilde devam edeceklerini ifade eder.

Rüyada Yağmur Bulutları Görmek

Gerçekleşmesi için zaman gereken işlere girişmeyi, haksızlıktan uzak, hakkaniyetli davranışlarla emeline ulaşmayı işaret eder. Kısa zamanda ele geçecek küçük paraların, kişiyi borçlarından kurtaracak gelirlerin de haberini verir. Her türlü kısmeti işaret eden rüya, biraz daha sabırlı olmanın sonunda kişinin maddi açıdan çok rahat edeceğini bildirir.

Rüyada Beyaz Bulut Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisini ciddiye aldığını ve çok önemsediğini, başarısızlığa uğrasa dahi içindeki hırs ve inançla işlerine dört elle sarıldığını işaret eder. Güçlü bir kişiliğin ve büyük bir egonun da işareti olan rüya, iyi niyetli oluşu da bildirir. Sakin bir yapıya, güven veren karaktere de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!