RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Çanta Görmek

Rüyada beyaz çanta görmek, kişinin amellerine ve taşıdığı özelliklere yorulur. Beyaz çanta gören kişinin oldukça iyi ve ahlaklı bir kimse olduğunu; herkese karşı iyi niyet besleyip daima güzel ve doğru işler için çalıştığını göstermektedir. Beyaz çanta bazen de hayırlı, namuslu ve her yönden iyi bir kimse ile yuva kurmaya ve bu huzurun ömür boyu sürmesine işaret eder.

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta taşıyan kişi, kendi amellerini, karakterini ve toplum içinde dışarıdan görünen halini taşır. Bu nedenle eğer elinizdeki güzel, şık ve gösterişli bir çanta varsa toplum içinde dikkat çeken bir kimse olduğunuza; elinizde kirli, kötü ve eski bir çanta varsa, karakter anlamında bazı sıkıntılarınız olduğuna ve bazı konularda gevşek davrandığınıza; elinizde parlak bir çanta varsa parlak bir geleceğe yorumlanmaktır.

Rüyada Renkli Çanta Görmek

Rüyada farklı renklerdeki çantaların farklı yorumları vardır. Siyah çanta, bazı günahların habercisidir veya asil bir adamın sembolüdür; sarı çanta, gören kişi veya çevresindeki kimseler için hastalığa, kısa süreli rahatsızlıklara veya bir belaya işaret eder; kırmızı çanta, gönül ilişkileridir. Yakın zamanda bekarlar için bu rüya aşık olmaya veya evlenmeye delalet eder; yeşil çanta, iyi ve doğru insana, işlenecek sevaplara, iyi bir insan olup dinin vecibelerini yerine getirmeye yorumlanır.

Rüyada Sırt Çantası Görmek

Rüyada sırt çantası gören kişi bir yolculuğa çıkar ve bu yolculuk sırasında daima güzel ve hayırlı işler başına gelir. Sırt çantası bazen de sorumluluk almaya, birtakım insanların işlerini yapmaya, işini bilen, çalışkan ve her anlamda güçlü bir adama yorumlanır.

Rüyada Çantanın Kırılması

Rüyada çantasının kırıldığını gören kişi, uzun zamandır istediği ve planladığı yolculuğa çıkamaz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!