RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Çiçek Görmek

Rüyada beyaz çiçek görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve çocukluğundan beri hayallerini süsleyen şeylere ulaşacağına, bu uğraşlarını iş olarak benimsemesi sayesinde çok kazançlı zamanlar geçireceğine ve aile hayatında huzur ve mutluluk içinde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Beyaz Çiçek Buketi Görmek

İş hayatında gerçekleştirilen çalışmaların aile hayatına etki etmesi ile çok rahat ve huzurlu bir yaşamın sürüleceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına alamet eder. Ayrıca, haber beklenen bir yerden gelecek olan çok güzel ve sevinçli gelişmelere tabir edilir.

Rüyada Beyaz Çiçek Koklamak

Hayat içerisinde yaşanan sıkıntıların ve zorlukların en kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına ve aile bireyleri arasında çok güzel bağların var olduğuna delalet eder.

Rüyada Beyaz Çiçek Demeti Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı ve üzücü bir haber alacağına, bu haber ile birlikte iş hayatında çok iyi atılımlar yapmak için gerekli bilgileri olduğu halde sadece korkak davranacağına ancak uzak bir akrabasından kalan miras sayesinde yaşanan sıkıntıların çok kısa bir zaman içerisinde s o bulacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Çiçek Açmış Ağaç Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve çok daha rahat bir hayat süreceğine ve bu durumun uzunca yıllar boyunca devam edeceğine yorulur

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: