RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Çikolata Görmek

Rüyada beyaz çikolata görmek, temiz kalpli ve art niyetsiz insanlarla tanışmak, her işinde kolaylık görmek ve yalnız kalmamak anlamına gelir. Manevi bir kazanç elde etmek ve bu kazancı ilerleyen zamanlarda paraya çevirmek demektir. Hayata bakış açısında önemli değişiklikle yaşayacak olan rüya sahibinin elde ettiği deneyimlerle beraber tüm beklentilerini minimum seviyeye indirip daha gerçekçi bir duruşla hayatını idame ettireceğini, özellikle üzerinde baskı yapan unsurları yaşamından uzaklaştırıp daha sakin bir tavır tercih edeceği manasına gelir. Bekar kişiler için evlenecekleri kişinin karakterlerine uygun olmasını isteyeceklerini, dış güzellik yerine maneviyata daha fazla değer vereceklerini ve kısa zamanda böyle biriyle karşılaşarak ciddi bir beraberliğe adım atacaklarını tabir eder.

Rüyada Beyaz Çikolata Yemek

Düşmanlarla, küs olunan kişilerle veya yakın zamanda yanlış anlaşılmalar, kırıcı konuşmalar nedeniyle tatsızlıklar yaşanan biriyle arayı düzeltmek ve durumu tatlıya bağlamak demektir. Tatlı sözle gönül almaya yorumlanan rüya ev içinde sıkıntılar varsa kişinin göstereceği çaba sonucunda bu sorunun tamamıyla ortadan kalkacağına yorumlanır. Huzur dolu bir tatile çıkılacağını, stresten uzaklaşılacağını haber veren rüya, kişinin manevi yönlerini daha çok ortaya çıkaracağı bir döneme girildiğini bildirir. Hayatın getirdiklerini şükranla kabul etmek ve direnmemek demektir.

Rüyada Beyaz Çikolata İkram Etmek

İş yeri sahipleri için kazançlarını çalışanlarla paylaşmak, herkese hakkını tam olarak teslim etmek ve tüm çalışanların kendilerini iyi hissettikleri bir ortam hazırlamak anlamına gelir. Herkesle uyum içinde geçirilecek bir hayatı ifade ederken aynı zamanda gönül ilişkilerinde tatlı dilli biriyle evlenerek aile saadeti yaşayacağını bildirir.

Rüyada Beyaz Çikolata Görmenin Psikolojik Yorumu

Övgü beklemek, yapılan işlerin başkaları nazarında dikkat çekici olmasını istemek demektir. Kişi ortaya koyduklarının fark edilmesini istiyor anlamına gelir ve bunun için sürekli olarak insanların dikkatini çekmeye çabalar. Geri planda durulsa bile herkesin farkına varacağı biri olmayı arzulamak manasına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!