RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Damatlık Görmek

Rüyada beyaz damatlık görmek, her şekilde rahatlamaya, mutlu haberler almaya yahut vermeye, sorunlardan uzaklaşmaya ve sevilen kişiyle aradaki pürüzleri gidermeye yorumlanır. Öte yandan muradına ermek manasına geldiği için rüya bekar kimselerin yakın zamanda nikah masasına oturacaklarını ve kısmetlerinin, bahtlarının açık olacağını, seçtikleri hayat arkadaşından yana hiçbir şikayetleri olmayacağını ifade eder. Normal veya rutin giden hayatın bir anda değişime uğrayacağına ve hareketleneceğine, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına tabir edilir. Beyaz damatlık gören kişi bekarsa evlenir, evliyse oğluna kız istemeye gider, kızı varsa görücü gelir. Kısmete, evliliğe, mutluluğa ve hayat arkadaşını bulmaya da yorumlanır. Hane içinden birinin izdivaç yapmasına, özel hayatla beraber iş hayatında da işlerin yolunda gideceğine müjde verir.

Rüyada Beyaz Damatlık Almak

Hayatını değiştirmek için planlar yapmak ve uygulamaya geçmek manasındadır. İşleri ertelemekten vazgeçecek olan rüya sahibinin artık daha disiplinli çalışacağını, bekarlık yıllarını geride bırakarak evlenmeye karar vereceğini ifade eder. Aynı zamanda kazancın zahmetsiz olacağı ve çeşitli kısmetlerin çıkacağını da tabir eder. Beyaz damatlık alan kişi yakın zamanda evlenir, nişanlanır yahut düğünü olur. Evli kimseler için yakınlarından birinin mutluluğuna şahit olmak anlamındadır.

Rüyada Siyah Damatlık Görmek

Siyah damatlık da beyaz damatlık gibi güzel gelişmeleri ifade eder. İş konusunda yükselmenin ve başarının tabiri olan rüya, iş güç sahibi, mevkisi olan, kariyerinde yükselmiş biriyle evlilik yapacak olmaya ve maddi anlamda herhangi bir sorun yaşanmayacağına delalet eder. Radikal bir değişikliğin haberini veren rüya, bundan önceki yaşamın geride bırakılacağına ve yepyeni bir sayfa açılacağına işarettir.

Rüyada Beyaz Damatlık Görmenin Psikolojik Yorumu

Eş bulmanın, yalnızlıktan kurtulmak istemenin ve geleceğe yönelik umutlu düşüncelere sahip olmanın ifadesidir. Genellikle kişinin hayatındaki olumsuz durumlardan hayal kurarak kurtulduğunu ve özel hayatında var olan kişiye yoğun duygular beslediğini de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!