RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüyada beyaz diş görmek, hidayete ermeye, hikmete kavuşmaya, okuyarak âlim kişi mertebesine erişmeye rivayet edilir. Hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin attığı her adımı bilerek, hesaplayarak atması sayesinde hayatının zaferlerle dolacağına delalet eder. Tuttuğunu koparan, akıllı, mantıklı, ne istediğini bilen, kendinden emin bir kişinin varlığına yorulur ve bu kişinin makul oluşu sayesinde hayatı boyunca deyim yerindeyse yaş tahtaya basmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Temiz Diş Görmek

Uzun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeye, işlerde kolaylığa ulaşmaya, yaşamın güzelliklerinin tadını çıkaracak kadar huzurlu ve rahata olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin ağız tadı, keyif, eğlence, esenlik ve ferahlık içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Diş Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin sevdiklerinin her zaman çevresinde olacağına, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Dişli Kadın Görmek

İyiliğe, güzelliğe ve hayra ulaşmaya, üstün başarılar ve zaferler elde etmeye yorulur. Rüya sahibinin hem meslek hayatında, hem sosyal ilişkilerinde hem de aile hayatında istediği huzuru yakalayacağına, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Diş Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek hayırlı ve olumlu değişiklere işaret eder. Kişi, emeklerinin karşılığını alacak, yüzü gülecek, yaşama karşı isteği artacak ve hayatı istediği yönde ilerleyecek demektir.

Rüyada Diş Görmek

İyi şekilde yorumlanmaz ve rüyayı gören kişinin işlerinin sarpa saracağına, planlarının bozulacağına, evdeki hesabının çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de sıkıntılı günler geçireceğine alamet eder. Rüya sahibinin tüm düzenini alt üst edecek ve sakin giden hayatını fırtınalı bir denize çevirecek olayların baş göstereceği şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Diş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aysun (14 Aralık 2014 saat: 09:05)

    Rüyan bir arkadaşımdaymışm azımda sakız varmş bir anda dişlerimn avucuma döküldüğünü gördüm ve bembeyazdı.
    Birde rüyamda okadar cok su içiyordmki suya doyamıyordm habire su içiyordm.
    İnşallah hayırdır şimdiden teşekkür ederm.

  2. HATICE AYDIN (14 Eylül 2014 saat: 01:48)

    Merhaba Ben cok sevdigim birinini Allahimin bana nasip etmesi icin hacet namazi kildim.Ilk gece birsey gormedim cok uzuldum.Ikinci gece de birsey gormedim sabah uyandim saat 7 1 saat daha var dedim ve yattim.Ve ruyamda Okulda siralarda goruyorum.Beyaz kiyafetli bayan ve erkekler bizim uzerimizi aramak icin yanimiza yaklasiyorlar.Arkami donuyorum ve sevdigim cocugu arka siralarda goruyorum.Yaninda cok guzel ve bembeyaz disleri olan bir kiz goruyorum ve kiskaniyorum.Elimde ise 1 yil once kaybettigim yesil cuzdanimi goruyorum.Insallah hayilidir. Simdiden agziniza saglik .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,