RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Duman Görmek

Rüyada beyaz duman görmek, dargınlıkların biteceğine, küslerin barışacağına yorumlanır ve ortalığın sakinleşeceğine işarettir. Yeniden huzur dolu bir ortama kavuşulacağını tabir eden rüya, yakın zamanda meydana gelmiş karmaşadan veya çatışmalardan bunalan kişilerin nihayet rahat bir nefes alabileceklerini, problemlerine kolayca çözüm bulabileceklerine delalettir. Beyaz duman düşmanların kötülükten vazgeçip köşelerine çekileceği manasına da gelir. Bozulan uzun vadeli planların yeniden şekilleneceğini ve yola çıkılacağını haber verir. Akrabalık ilişkilerinde düzelmelerin, miras meselelerinde uzlaşmanın ve aile içinde birlik olarak hareket etmenin haberini verir. Özgürleşmek, kendi kararlarını alırken daha öz güvenli olmak manasındadır. Bir evin üstünden beyaz duman çıktığını görmek aile içindeki saadete işaret ederken, bir tarlada veya arazide beyaz duman görmek ise yapılan işlerden istenilen sonuçları elde etmeye başlanacağının tabiridir.

Rüyada Siyah Duman Görmek

Siyah duman beklenmeyen kötü haberlere veya ani gelişen olumsuz durumlara işaret olduğundan can sıkıcı mevzularla uğraşmak zorunda kalınacağını ve huzursuzluğun baş göstereceğini ifade eder. Gelen bir kaza, hastalık haberi manasında olduğu gibi, iş konusunda bozulmalar yaşanabileceğini, maddi anlamda borçlanmaların artacağını ifade eder. Kendi evinden siyah dumanlar çıktığını görmek ile içindeki kavgalara, can sıkıcı, kırıcı konuşmalara yorumlanır.

Rüyada Dumandan Zehirlenmek

Rüya sahibinin sürekli herkesi idare etmek, insanların aralarını düzeltmek ve sorun çıkmaması için üstün gayret göstermek nedeni ile kendisine vakit ayıramadığını ve bunaldığını tabir eder. Geçirdiği zor günlerde sevdiklerinden, yakınlarından destek göremeyen rüya sahibinin yalnızlık duygusu nedeniyle üzüntü duyduğunu ve tek başına ayakta kalmak için mücadele verdiğini, sorunlarından kimseye bahsetmeden kendi başına çözüm bulmaya çalıştığını ifade eder.

Rüyada Beyaz Duman Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin hayatın getirdiği zorluklar karşısında sürekli bir kabulleniş içinde olduğunu ve kendisini akışa teslim ettiğini, böylece olumsuz durumlardan kendisini koruduğuna inandığını tabir eder. Özgürlüğünün peşinde koşmak isteyen ama kuralcı yapısı nedeniyle istediği gibi yaşayamayan kişilerin yaşadığı iç çatışmayı da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!