RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Duvar Görmek

Rüyada beyaz duvar görmek, kişinin yoğun geçen iş yaşamı ile özel hayatı arasında çelişki yaşadığını ve bu ikilem nedeni ile bir seçim yapmak zorunda kalacağını işaret eder. Dengeli bir yaşam yolu tutturamayan kişinin bu seçimle beraber mutsuzluk yaşayacağını da bildiren rüya, akıl yolu ile bilgiye ulaşmanın ve kişinin zaman zaman önsezilerini kullanarak yoluna devam etmesi gerektiğini de alamet eder. Bir müddet boyunca devam edecek olan bazı engellemelerle karşılaşılacağına, özellikle kişinin kariyer hayatında yaşayacağı sıkıntılara işaret eden rüya, beklemek gerektiğini ve içinde bulunulan zamanın hamle yapmak için yeterli koşullara sahip olmadığının da tabiridir. Beyaz duvar zamanla aşılabilecek bazı engelleri işaret ettiği gibi, duygusal açıdan geçirilecek bir sarsıntıya da alamettir.

Rüyada Beyaz Duvardan Atlamak

Rüya sahibinin özel yaşamında yeni atlattığı bir travmadan sonra yeniden başlamak için kendisinde yeterli gücü bulacağına ve her açıdan kendisini geliştirmek için önüne çıkan engelleri hızlı bir şekilde aşacağına alamet eder. Bu rüya kişinin özellikle sorun ve iletişimsizlik yaşadığı bir durum karşısında kendi inisiyatifini kullanarak hareket edeceğini ve tercihlerini kimseye sormadan kullandığını ifade eder. Beyaz duvardan atlamak düşmanlarla kalıcı bir şekilde barış anlaşması yapılmasına da işaret eder.

Rüyada Yıkılmış Beyaz Duvar Görmek

Duygusal kararlar almanın ve olaylara aşırı hassasiyetle yaklaşmanın sonucunda kişinin karar vermekte güçlük çekeceğini ve alacağı kararların da kendi yararına olmayacağını bildirir. Hasımlık içinde olunan kişilerle yeniden bir savaş içine girileceğine ve kişinin daha sağduyulu şekilde davranması gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Beyaz Duvar Görmenin Psikolojik Yorumu

Kırgınlık duyulan kişilere yakınlaşmak istemenin ve kişinin kendisini üzenleri affetmek için büyük çaba harcadığının işaretidir. Özellikle ailesi ile kavgalı olan veya görüşmeyen kişilerin yeniden iletişim kurmak için çaba harcayacağına, iletişim kurmak adına her türlü yolu deneyeceğinin de alametidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Duvar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aynur yurdakul (08 Kasım 2016 saat: 18:15)

    Selamun aleykum ruyamda beyaz duvari olan bir odadayim cok ferah bir ev pencereden dişari baktiğinda yemyeşil bir bahçe kuşlarin civil civil bir agactan bir agaca k9nmalaribir hoca ettahuyyat duasini nazar duasini okumami istedi hocam bu ruyam8n anlami nedir

  2. yusuf (23 Ağustos 2016 saat: 09:36)

    Ben rüyamdam kalktim ve gözleririmi kapalı tutdum. Birinci kapattığımda herseyi beyaz görüm ve birden gözlerimi açmaya çalıştım fakat olmadı ikinci kez kapattım siyah Beyaz ışık gördüm ve yine cabuk kalkmak istedim fakat olmadı. Bazı forumlarda okudum ki beyaz hayırlı sonuca bağlıyor lar ve siyahida sıkıntı içinde yaşadığını gösteriyor. Acaba sevdiğim kızdan uzaklaştım diye mi bu ışıklar geldi. Aslında kızla az tartıştık ve şimdi hiç yazmıyoruz, Şimdi bu kız mı bana hayırlı yoksa kısmetim de mi biri var.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,