RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz elbise giymek, samimi ve içten duygularla hareket etmeye ve insanlara karşı güzel düşünceler beslemeye alamet eder. Rüya sahibinin edepli, ahlaklı ve namuslu olduğu, dürüstlükten vazgeçmediği, hiçbir şartta ve koşulda kendini bozmadığı şeklinde yorumlanır. Rüyada beyaz elbise giymek, nefsini terbiye etmiş, içinden kötülüğü ve korkuyu atmış, ruhunu her türlü pislikten uzak tutmayı başarmış bir kimsenin varlığına rivayet edilir.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, siyah rengin birçok anlama gelmesinden ötürü farklı şekillerde yorumlanır. Bazen, rüya sahibinin, yaşadığı kötü durumlar karşısında kendisini kaybetmeyen, çektiği sıkıntıların Allah’tan geldiğine ve sonunun hayır olduğuna inanan ve insanlara iyilik yapmaktan ve yardım etmekten geri durmayan birisi olduğuna delalet eder. Bazen de, rüyayı gören kişinin, kendisinin ya da çok sevdiği insanların başına gelecek kötü olaylardan, yaşanacak rahatsızlıklardan ya da alacağı bir ölüm haberinden ötürü üzüntü duymasına yorumlanır.

Rüyada Mavi Elbise Giymek

Rüyada mavi elbise giymek, mavi rengin birçok anlam ifade etmesinden ötürü farklı şekillerde tabir edilir. Genelde rüya sahibinin, yaşadığı ruh halini ortaya koymaktadır. Rüyayı gören kişinin, çok iyi bir işe ve eşe sahip olduğuna, iyi bir hayat sürdüğüne ve çok huzurlu ve mutlu günler yaşadığına işaret eder.

Rüyada Beyaz Elbise Giymiş Birini Görmek

Rüyada beyaz elbise giymiş birini görmek, uzun zamandan beri yalnız olan rüya sahibinin, hayırlı bir kısmet ile tanışacağına ve çok güzel bir yuva kuracağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Görmek

Rüyada beyaz görmek, rüya sahibinin, çok yetenekli ve akıllı ve değerli kişilerin yanında yetişmiş ve yaptığı işi çok iyi bilen birisi olduğu için çok büyük ve mevkilere terfi edeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Elbise Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. selma (01 Mart 2014 saat: 19:58)

    Merhaba… Rüyamda kendimi çıplak ama uzerimde annemin ortuneyim diye verdiği bir beyaz nevresime sarılı bir şekilde gördüm…kalabalık bir meydanda eski nişanlımı ve annesini yanyana otururken gördüm onlarda beni görüyorlar… Onlara doğru giderken çıplak olmamdan ve birazda anneyle aramızdaki sorunlardan dolayı geri donuyorum,sonra annesi nişanlıma bak gelip bir hoşgeldin demiyor deyip hadi kalk gidelim deyip,kalkıp gidiyorlar…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,