RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Rüyada beyaz elbise görmek, rüya sahibinin, yaptığı işe yenilikler getirecek ve birçok insana parmak ısırtacak çok iyi ve çok büyük bir projeye gireceğine alamet edilir. Aynı zamanda, sağlık konusunda çok titiz olması ile çok sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz elbise giymek, çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi bekâr birisi ise, kendi sosyal hayatı içinden tanıdığı ve uzun bir zamandır birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile en kısa zamanda evleneceğine tabir edilir. Eğer rüyayı gören kişi, evli birisi ise, çok yakın bir zamanda çocuk sahibi olacağına delalet edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Satın Almak 

Rüyada beyaz elbise satın almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında büyük gelişmelere vesile olacak güzel haberler ya da girilecek uzun süreli bir ortaklığa yorumlanır. Aynı zamanda, iş yerinde çok önemli kademelerdeki insanlardan destek alındığına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Hediye Almak

Rüyada beyaz elbise hediye almak, rüya sahibinin, uzun yıllar çalışarak yaptığı şöhreti sayesinde hiç emek vermeden havadan kazanacağı ve herhangi bir haram bulaşmamış paraya ya da mala alamet edilir.                  

Rüyada Beyaz Elbise Hediye Etmek

Rüyada beyaz elbise hediye etmek, uzun zamandan beri yolu gözlenen ya da sağlık sorunları ile ilgili olarak hastanede yatan birinden, alınacak hayırlı habere ve bu haber sayesinde hayırlı işlere adım atmaya delalet edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Giyen Kadın Görmek

Rüyada beyaz elbise giyen kadın görmek, rüyayı gören kişi bir erkek ise, saf ve temiz duygular ile sevdiği ve hayran olduğu bir kadın olduğuna ve cesaretini toplayıp bu kadına bir türlü açılamadığına işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Elbise Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. beyaz (13 Ocak 2014 saat: 22:31)

    arkdşm beni beyaz elbise içinde görmüş,çok güzelmişim.ve şuanda ayrı olduğum erkek arkadaşmı okul bahcesinde duruken görmüş, kendisi zaten öğretmen,birlikte üçümüz pazara gidicekmişiz, arkadaşım beni kendime olan özgüvenimin cok yüksek görmüş, ve erkek arkadaşım hakkında diyomuşumki artık yok öyle hemen herşeye tamam evet demiycem diyomuşum. yok öyle eskisi gibi herşeye evet demiycem diyomuşum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,