RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Rüyada beyaz eşya görmek, kişinin içinde bulunduğu kötü durumlardan yine kendi isteği ve çabası ile kurtulmasına, kalp temizliğine, gerçek hayatta günahlardan tövbe edip hatalardan dönmeye, sıkıntıdan sonra feraha, iş yaşamında alacağınıza bazı başarılara, mal ve para kazanmaya, toplum içinde yükselmeye ve makam sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek

Rüyada görülen çamaşır makinesi, insanların gönlünden üzüntüleri alan ve onlara öğütler veren; herkes tarafından kabul görmüş, her anlamda kendisini geliştirmişi, kötülüklerden uzak duran ve sevaplar işleyen iyi huylu ve namuslu güvenilir bir kişiye ve onun verdiği nasihatlere işarettir.

Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada buzdolabı gören bir sır öğrenir ve bu sırrı kimseye anlatmaz. Bazen de buzdolabı, kocasına hizmet eden, namuslu bir kadındır. Buzdolabına sahip olan böyle bir hanımla evlenir, buzdolabından bir şeyler yiyip içen böyle bir kadının malından mülkünden faydalanır. Bu rüya bazen de ferahlayacağınız sözler işiteceğinize, kendiniz için hayırlı olana ulaşmaya veya bekar kimseler için sözünüzü dinleyen, hayırlı bir eşe yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek

Rüyada görülen bulaşık makinesi insanların kötülüklerini saklayan ve onlara doğru yolu gösteren veya kişileri hata yapmaktan alıkoyan bir kimsedir. Rüyasında bulaşık makinesinde bulaşık yıkayan kimse, bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşarak onun himayesine girer, böylece her türlü kötülüklerden emin olup kendisini maneviyata yönlendirir.

Rüyasında Beyaz Eşya Satın Almak

Rüyasında beyaz eşya satın alan kimse hayatını değiştirerek sahip olduğu kötü alışkanlıkları, kendisine faydası olmayan arkadaşları ve birtakım hataları terk ederek doğru yola girer. Beyaz eşya satın almak bazen de dünya hayatında elinize geçecek temiz ve helal mala, çokça paraya veya makam ve mevkiye yorumlanır. Rüyada görülen beyaz eşya satıcısı ise insanlara yol gösteren bir mürşittir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Eşya Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ece (24 Eylül 2016 saat: 12:59)

    Ben rüyamda bir bulaşkım makinası gördüm ve yerinde kurulmuştu. Ben de çok sevinçliydim anneme bak bu bizim patronun aynı bulaşık makinasına benziyor dedim. Annem de evet bu baya büyük o yüzden bunu aldım dedi. İçini açıp baktım her tarafı da tertemizdi. Bu nedemek bana söyler misiniz

  2. esra (07 Eylül 2015 saat: 16:31)

    Ruyamda depo gibi bir yere giriyorum ama hertaraf daginik ama iyi supurulmus kirli buzdolabi var ustune hep cay dokulmus yag kir iicmde ben sari bezle onu iyce temizliyorum.sonra ewden cikiyorum disarida kar yagiyor usuyorum montumu almaya ewe geri geliyorum

  3. Sra (05 Temmuz 2015 saat: 10:31)

    Eski eşim’le barışmış ve yine aynı evde yaşıyormuşuz , ben uyurken kapı çalıyor ve biri eşyaları getiriyor , içinde set üstü Ocak iki tane, ketıl , tost makinesi, ve buna benzer bir sürü eşya birden yatak odamda yığılı görüyorum, hepsi yeni kutusunda, eski eşimi arıyorum ve aynanın karşısındayım , telefonda bağırmaya başlıyorum, bu eşyaları kim için aldın diye , birlikte olduğu kişi için aldığını düşünüyorum evleneceksin madem neden geldin Türkiye’ye yine hayatımı mahvettin diye bağırıyorum, yokluğunda biz çok iyiydik diye bağırıyorum ama hala aynanın karşısındayım bu arada ve kendimi olduğum gibi görüyorum, bir fark yok..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,