RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Etek Görmek

Rüyada beyaz etek görmek, hayırlı ve güzel bir evliliğe yorumlanır. Etek rüyası genellikle nikâha ve evliliğe işarettir. Bu rüyayı gören bekar ise yakında tam istediği gibi birisi ile karşılaşır ve kısmeti açılır. Bu rüyayı gören evli ise eşinin çok hayırlı ve iyi huylu bir kimse olduğuna ve rüya sahibinin eşinin kıymetini bilmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Etek Giymek

Rüyada etek giyen kişi evlenir. Bu rüya genellikle hayırlı bir kısmetin habercisidir. Yakın zamanda önünüze çıkacak hayırlı ve temiz bir kimseyle evlenmeye; evli insanlar için evlilik yaşamında rahatlığı ve huzuru bulmalarına, eşi ile iyi anlaşıp birlikte güzel vakit geçirmelerine işaret eder.

Rüyada Yırtık Etek Görmek

Rüyada görülen yırtık etek kişinin hanımının birtakım kötü huylarının olmasına işarettir. Rüyasında yırtık bir etek giyen kimse böyle bir kişi ile evlenir veya karşısına benzer özelliklere sahip birisi çıkar.

Rüyada Kareli Etek Görmek

Rüyada görülen kareli etek dince durumunuzun karmaşık olduğuna, yaptığınız ibadetlerde eksikliklerin bulunduğuna, maneviyata biraz daha önem vermeniz gerektiğine işarettir. Böyle bir eteği giyen kimse günah işler veya yanlış işler peşinde koşmasından dolayı sıkıntı yaşar.

Rüyada Eteğini Çıkarmak

Rüyada eteğini çıkarmak, kişinin başkalarının yanında küçük düşmesine, utanacağı bazı hareketlerde bulunacağına, dini anlamda eksikliğe, toplum içinde rezil olmasına, kötü huylara, dünyaya aşırı meyletmeye ve ahireti unutmaya yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Etek Giymesi

Rüyada etek giyen erkek görmek, kadınsal hareketler yapan fıtrat olarak kendine yakışmayan davranışlarda bulunan bir adama işarettir. Bir erkeğin etek giymesi bazen de eşinin dediklerini yapan ve bazen de bu nedenle günaha giren bir kişiye veya rüyayı gören kimsenin yapacağı hayırlı bir evliliğe yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Etek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hafize (13 Eylül 2016 saat: 09:14)

    Merhabalar dun gece rüyamda odaya coktıgımı gordum ve altımda saten beyaz bır etek ve odaya girdım buyuk kaplan boyunda bır kedi var ama korkmadım sonradan balkon kapısından kucuk bır kedi gırdı emegım pacalarını ısırıyordu bende korktum eteği cıkardım. Kedıyı ustune havlu atarak yakaladım ve balkondan attım kedi dikenli tele gırdı öldü otekını de odadan cıkardım kapımı orttum

  2. akif (06 Kasım 2014 saat: 12:14)

    Rüyamda demir yolunda araba ile yaris yapiyordum ve yarizta 3 oldum ama finali cizgisini geçmedim. Sonra yaris yaptigim arkadaşlarla oturup cay iciyoruz yaninda ekmek arazi birşeyler yiyoruz. Yan tarafta bir kaç bayan oturuyor yüzlerini secemiyorum aralarında benim eski sevgilimin ablasida varmis ama gerçekte ablasi yok. Sonra 3-4 katli binanin birinde eski sevgilim balkondan bakiyor beyaz etek beyaz bir kiyafet üzerinde bakisiyoruz biraz sonra gunues gözlüğü takiyorkendisi ne buluyorsam ben takiyorum güneş gözlüğü. Gunus gözlüğü ile kendimi aynada görüyorum ve uyuniyorum…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,