RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Ev Görmek

Rüyada beyaz ev görmek, rüyayı gören kişinin güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşam koşullarının herkesin isteyeceği kadar iyi olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine ve keyif içinde yaşayacağına tabir edilir. Bol, hayırlı ve helal kazanca sahip olmaya, onu gönül rahatlığı içinde yemeye ve eğlenmekten de geri kalmamaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Ev Almak

Rüyayı gören kişinin işlerinin ve hayatının kolaylaşması sayesinde hayatına rahatlığın, sakinliğin ve huzurun hakim olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin niyetlendiği her adımı atma, girmek istediği her işe girme ve gerçekleştirmek istediği her hayalini gerçekleştirme şansı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Ahşap Ev Görmek

Rüya sahibinin aile hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına işaret eder. Kişi, ev yaşantısında aradığını bulacak demektir.

Rüyada Beyaz Ev Kapısı Görmek

Rüyayı gören kişi için kısmet olarak kabul edilir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak güzel fırsatlara ve bu fırsatlar sayesinde yaşayacağı ayrıcalıklara, konfora ve lükse delalet eder. Bu rüya, şans kapılarını aralamaya çok az kaldığını gösterir.

Rüyada Beyaz Ev Eşyası Görmek

Rüya sahibinin yapacağı karlı işler sayesinde kazancının çoğalacağına yorulur. Kişi, bir anda kendini bolluğun içinde bulacak ve ilk iş olarak eşyalarını yenilemek isteyecektir diye yorumlanır. Bol kazançlı ve verimli günlerin habercisi olarak kabul edilir.

Rüyada Beyaz Eve Taşınmak

Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacağına delalet eder. Rüya sahibinin niyetlendiği ve çok heveslendiği işlerden yana yüz güldürecek ve kendisini başarıya taşıyacak sonuçlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Ev Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. semra (25 Ekim 2014 saat: 07:36)

  Rüyamda beyaz bir ev görüyorum içi çok güzel dizayn edilmis çok güzel içinde merdivenleri olan dubleks bir ev içine giriyorum ev hafif sallanıyor neden diye bakıyorum evi masmavi bir denizin içinde kocaman bir kayanın üzerine yapmışlar bizim evimizmis evin yanında bir kac tane daha var ev ama onlar henüz bitmemis sadece bizim evimiz bitmiş benim biraz sıkıntılarım var acaba bu neye delalettir.

 2. ümit özgün (24 Eylül 2014 saat: 11:25)

  SELAM
  Rüyamda beyaz boş badanalı büyükce bir eve taşınacaüımızı tamir edildiğini görüyorum annem ablam yanımda, ve ablamın bir anda arkadaşlarını ağırlıyoruz görüyorum.güya ellerinde parfüm var bakışıyoruz ben o anda televizyonda ayet dinliyorum ve kızlara hala ezberlemdinizmi diye çıkışıyorum. sonra rahmetli babam geliyor o anada . güya ben çalışmadan geliyorum ama o evde çalıştığım evde öyle bir yatmışımki gözümü açamıyorum diye korkuyorum bu korkudan sonra o beyaz evi gördüm aynı zamanda ilginç olanda hep yabancı dil konuşan insanları çalışırken görüyorum amellik yapıyorlarmış çok şaşırdım aa diyorum yabancılar amelelik yapıyorlar diyorum. sonra dağlara doğru gidiyoruz ,yolda bir adamla konuşuyorum su başıymış ,onların haline gülüyorum falan ordada koyunlar falan otlatılıyor görüyorum .. neye delalet olabilir acaba ?

 3. semiha (02 Mart 2014 saat: 15:53)

  beyaz badanalı bir evi satın almışız ama ben o evden korkuyorum yılan var diye birden beyaza benzer yılan ortaya çıkyo ve ben o evden dışarı çıkıyorum arkadan kırmızı biarabada 2 kişi yanımdan hızlıca geçiyo ve uzaklaşınca araba sanki birden eriyo yani kaybolyo yine kırmızı eskimodel araba yanımdan yine geçiyo içinde 4 yada 5 kişi var şimdi durduğum evi özlüyorum yanımdada çocuklarım var ama eşim yok

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,