RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Ev Görmek

Rüyada beyaz ev görmek, rüyayı gören kişinin güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşam koşullarının herkesin isteyeceği kadar iyi olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine ve keyif içinde yaşayacağına tabir edilir. Bol, hayırlı ve helal kazanca sahip olmaya, onu gönül rahatlığı içinde yemeye ve eğlenmekten de geri kalmamaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Ev Almak

Rüyayı gören kişinin işlerinin ve hayatının kolaylaşması sayesinde hayatına rahatlığın, sakinliğin ve huzurun hakim olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin niyetlendiği her adımı atma, girmek istediği her işe girme ve gerçekleştirmek istediği her hayalini gerçekleştirme şansı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Ahşap Ev Görmek

Rüya sahibinin aile hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına işaret eder. Kişi, ev yaşantısında aradığını bulacak demektir.

Rüyada Beyaz Ev Kapısı Görmek

Rüyayı gören kişi için kısmet olarak kabul edilir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak güzel fırsatlara ve bu fırsatlar sayesinde yaşayacağı ayrıcalıklara, konfora ve lükse delalet eder. Bu rüya, şans kapılarını aralamaya çok az kaldığını gösterir.

Rüyada Beyaz Ev Eşyası Görmek

Rüya sahibinin yapacağı karlı işler sayesinde kazancının çoğalacağına yorulur. Kişi, bir anda kendini bolluğun içinde bulacak ve ilk iş olarak eşyalarını yenilemek isteyecektir diye yorumlanır. Bol kazançlı ve verimli günlerin habercisi olarak kabul edilir.

Rüyada Beyaz Eve Taşınmak

Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacağına delalet eder. Rüya sahibinin niyetlendiği ve çok heveslendiği işlerden yana yüz güldürecek ve kendisini başarıya taşıyacak sonuçlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: