RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Fasulye Görmek

Rüyada beyaz fasulye görmek, barışmaya, bolluğa ve berekete yorumlanır. Bir süredir haber alınamayan ve kişinin endişe ettiği, meraklandığı birinden gelecek ani ve olumlu haberlere yorumlanır. Nihayet alınan bu haberle sevinen rüya sahibinin yeniden iletişim kurarak bu kimseyle daha sık görüşeceğine alamettir. Haber beklenen herhangi biri yok ise özellikle iş konularında alınacak teklif veya terfilere de işarettir. Kısmeti açılan kişinin artık yüzünün güleceğine, daha iyi koşulları olan refah bir duruma kavuşacağına, müjdeli günlerin başlangıcına dair habercidir. Beyaz fasulye hasadın bolluğunu, kişinin yaptığı işlerden verim alacağını ve maddi kazancının yükseleceğini de bildirir. Zenginliğe, dünyevi konularda her türlü isteğe kavuşmanın ve hayal edilenden daha iyi koşullara sahip olmanın tabiridir.

Rüyada Pişmiş Beyaz Fasulye Görmek

Maddi kazanın bollaşmasının yanı sıra, manevi olarak da zenginleşmeye, her işin hayal edildiği gibi gerçekleşmesine ve kişinin gönlünce bir hayat sürmesine işarettir. İbadetlerini aksatmadan yapan rüya sahibinin, vicdanının rahat, kalbinin huzur içinde bir yaşam sürdürürken aile mutluluğunun da daim olacağını gösterir. Haksızlığa uğrayanların veya düşmanları olan kişilerin rahat bir nefes alacaklarına ve yeniden hak ettikleri her şeyi elde ederek rahata ereceklerine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fasulye Yemek

Kendi evinde beyaz fasulye yiyen kişiler alın teri ile kazandıkları para ile ev veya taşınmaz bir mülk satın alırlar. Geleceği garanti altına almak manasına gelen rüya, olumlu değişiklikler kadar beklenmedik sürpriz gelişmelerin kişinin hayatında büyük değişimlere neden olacağını, her işten hayırlı sonuçlar alınacağını tabir eder. Başka bir evde beyaz fasulye yemek ise ortaklık kurularak yapılan iş girişimlerinde ön görülenin çok daha ötesinde bir kazanç elde ederek zenginleşmeye alamettir.

Rüyada Beyaz Fasulye Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi başına ayakta durmak, başkasından yardım istememek ve gururunu her şeyin üstünde tutmak demektir. Genellikle yaşadığı sıkıntıları tek başına çözen ve güçlü karakteri ile övgü toplayan kişilerin dirayetli kişiliklerini gözler önüne serer.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!