RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada beyaz gelinlik giydiğini görmek, herkes için son derece hayırlara yorulan, çok güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimse hayata dair istediği her şeyin en güzeline kavuşur ve gönlünden geçtiği gibi, güzel, mutlu, refah içinde sürecek bir hayata kavuşur. Evli kimseler için çok uzun sürecek bir aile saadetine, eşi ile arasında bitmeyen bir aşk olacağına, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına tabir edilir. Beyaz gelinlik giyen kişi iş ile ilgili dileklerinde de pek çok olumlu gelişme yaşar ve iyi gelirler elde edeceği, hem işyerinde, hem de topum nazarında imrenilecek güzel bir statüye sahip olacağının alametidir. Kişinin yepyeni ve heyecanlı başlangıçlar yapacağını, geleceğinin arzu ettiği gibi başarılarla dolu olacağını da simgeler.

Rüyada Gelinlik Giymek

Bekarlar için ideallerindeki gibi bir eşe sahip olup, dillere destan bir düğünle evleneceklerine alamet eder. Temiz bir gelinlik parlak bir gelecek ve dileklerin sorunsuzca yerine geleceği anlamına gelir. Kirli gelinlik giymek ise, kişinin hayatı boyunca etkisini üzerinde hissedeceği kötü bir evlilik yaşayacağı ve mutsuz olacağına tabir edilir.  Giyilen gelinlik siyah veya koyu renkte ise, kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, hedeflerini gerçekleştirirken çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına delalettir. Sarı gelinlik kişinin heveslerinin kursağında kalacağına, pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gelinlik Satın Almak

Kendisi için beyaz bir gelinlik satın alan kişi bekarsa, yeni bir ilişkiye başlar ve bu ilişkinin sonu kişi için olumlu olur. Sabır ederek amaçlara ulaşılacak olduğunun, bazı hayaller için henüz erken olduğunun da işaretçisi olan rüya, kişinin aceleci tavırları nedeni ile doğru kararlar vermekte zorluk çekeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Geleceğe yönelik sürekli hayaller kurulduğunu, aile kurmak, çoluk çocuk sahibi olmak istenildiğini, gerçeklikten uzak bir hayal dünyasında yaşanıldığı için karşısına çıkan fırsatların görülmediğini bildiren rüya, aynı zamanda saf duyguları ve iyi niyeti temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!