RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyada beyaz gelinlik giymek, hayırlı olmakla ile birlikte iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi evli birisi ise eğer çocuk sahibi olacağına ve çok güzel günler geçireceğine alamet eder. Eğer rüya sahibi, bekâr birisi ise en kısa zamanda, kendisine uygun bir kısmet bularak evliliğe adım atacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada beyaz gelinlik giymek ile aynı anlama gelmektedir. Evli birisi için hayır olarak tabir edilir, yakın bir zamanda çocuk haberi geleceğine ve rüya sahibinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet yeter. Eğer rüyayı gören kişi bekâr bir kişi ise en kısa zamanda kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kısmetle dünyaevine gireceğine alamet eder.

Rüyada Siyah Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyayı gören kişinin, evlilik hayatında çok büyük problemlerin çıkmasına, dertlerin yaşanmasına ancak daha sonra akrabaların ve çeşitli kişilerin araya girişi ile yaşanan sorunların sona ereceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada Kırık Beyaz Gelinlik Giymek

Rüya sahibinin, istediği ve arzuladığı şeylere en kısa sürede kavuşacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu ve rahat bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giyen Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında uzun zamandan beri kafasında kurduğu projeleri bir bir ortaya koyacağına, bu projelerin çalışması ile çok para kazanacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine ve daha güzel ve daha fazla kazanç sağlayan bir işe sahip olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. damlakrdnz (02 Nisan 2014 saat: 07:24)

    Rüyamda bi beyaz gelinlik giydim cikardim . Sonrabirsürü gelinliği arasından gelinlik seçmeye karar verdim. Sonra babamla gelinlik seçerken babam kız kardeşimi dövmeye başladı onu elinden almaya çalıştım o arada gelinlikler inceledim birini giydim.sonra karanlık bi sokaktaydim birinden kaçıyorum. Polis arabasi gördüm beni eve kadar bırakmayınız söyledim ve eve biraktilar.sonra uyandım

  2. sevda (11 Şubat 2014 saat: 11:59)

    rüyamda kalabalık bir ortamdayım bir bakıyorum iki katlı bir evmiş merdivenlerden 4 5 tane aynı beyaz gelinlik giymiş kızlar iniyor ve gene beyaz masa örtüsü yayılmış masaya oturup yemek yiyorlar bakıyorum damat yok ortada daha sonra halamın bahçeli eski evinde bahçede oturuyoruz halamın kızlarıyla o sırada beyaz hırka giymiş yaşlı bir kadın eve zorla girmek istiyor biz kovalıyoruz o sırada büyük çöp tenekesinin içine giriyor bizde dönüyoruz sonra bakıyorum çıkmıyor gidip çöpü karıştırıyorum kendi yok ama elime beyaz hırkası geliyor onu çıkarıyorum

  3. banu (04 Ocak 2014 saat: 19:05)

    ben rüyamda ölmüş halam ve kızıyla birlikteyim.kızı mavili beyazlı bir gelinlik giymiş elinde rengarek çiçek tutuyor ama duvağı yok.halam bunu beğenmeyip gri balo kıyafetine benzeyen gelinlik giydiriyor güzel bir kıyafet.ama kuzenim bunu istemediği için ilk giydiği mavili beyazlı gelinliği alıyoruz.acaba bu rüyanın yorumu nedir kuzenim bekar ve evlenmek istediği biride var şuanda

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,