RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Giyinmek

Rüyada beyaz giyinmek muradına ermek anlamına geldiği gibi, kişinin şans oyunlarından kazanacağı paraya veya karşısına çıkacak altın değerindeki fırsatlara işarettir. Barışma ve uzlaşma işareti de olan rüya güzel karşılaşmaların, aşk ve sevgi içinde geçecek görüşmelerin de habercisidir. Müjdeli haberlerin kişide uyandıracağı sevinç ve mutluluğun, işlerin yolunda gitmesinden dolayı keyifli zamanlar geçirmenin de alameti olarak yorumlanır. Sağlığı yerinde olan rüya sahibinin yaşama arzusunun güçleneceğine, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, bambaşka bir hayatın kapılarını aralamak için yeterli gücü kendisinde bulan kişinin çevresine de bu enerjiyi yansıtacağını bildirir.

Rüyada Beyaz Etek Giyinmek

İslami açıdan kişinin haramdan uzak bir yaşama sahip olması gibi, eşine karşı her zaman anlayışlı ve şefkatli yaklaştığına da alamettir. Beyaz etek giyenler iş yerinde kendisine rakip olanlarla uğraşmak zorunda kalırlar. Kıskanılacak işler yapan rüya sahibinin sürekli istediği şeyler veya hedefleri için karşısına bir engel çıktığını veya her konuda koşullara bağlı hareket ettiğinden dolayı bahanelerin arkasına saklanarak bir türlü amacına ulaşamadığına delalet eder. Çekingenlik nedeniyle kaçırılan fırsatların kişiye sonradan büyük pişmanlıklar vereceğini de bildirir.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Uzun vadeli işlerle ilgilenileceğine, kişiyi başarıya götürecek projelerin içinde olunacağına, ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına alamettir. Prensipleri ile hareket eden kişinin çevresinde ve iş arkadaşları tarafından saygı duyulan ve imrenilen biri olduğuna işaret eden rüya, ticaret hayatında meydana gelecek canlanmayla beraber kişinin gelirinde önemli bir artış olacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Giyinmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin karşılaştığı bir iftirayla baş etmek için yeni yöntemler denediğine, kendisini aklamak istediğine, suçsuzluğun ispat edilmesine, her an kopacak bir fırtına olduğuna inanan rüya sahibinin kendisini korumak için neler yapacağı ile ilgili düşünceler içinde olduğuna, saf ve iyi kalpli olmasından dolayı sürekli olarak kandırıldığını düşünmesini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: