RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Gömlek Görmek

Rüyada beyaz gömlek görmek, aklınızda olan en önemli düşüncelerden birisinin, olumlu şekilde neticeleneceğini gösterir. Temize çıkmak, ferahlamak, huzur bulmak şeklinde anlamlandırılması mümkündür. Güzel ve hayır içeren rüyalar arasında sayılır. Bu rüyanın başka anlamları arasında, kısmet almak da bulunmaktadır. Bu kısmet hem maddi bir kısmet olabilir hem de manevi. Bu rüyada önemli olan konu, olmasını çok fazla istediğiniz bir konuda iyi gelişmeler yaşanacağıdır. “Aklanmak” olarak da anlamlandırılan bu rüya ile ilgili olarak, bir konuda gerçeğin ortaya çıkması söz konusudur. Bir suçun atfedilmesi, sonrasında ise gerçeğin ortaya çıkarak, sizi haklı çıkarması akla gelmelidir.

Rüyada Beyaz Gömlek Ütülemek

Haksız olan birisine karşı gereksiz savunma olarak ifade edilebilir. Bu kişinin arkadaşınız ya da herhangi bir yakınınız olması gerekir. Bir konu üzerine ona karşı verecek olduğunuz destek, adil olmayacaktır.

Rüyada Beyaz Gömlek Giymiş Birini Görmek

O kişinin hayatında, çok kısa bir süre içerisinde, iyi anlamda değişiklikler olacağına yorulmaktadır. Bu değişiklikler maddi olabileceği gibi, manevi de olabilir. Bu kişinin sizin tarafınızdan tanınmayan ve samimiyetinizin olmadığı bir kişi olması durumundaysa, aynı durumun sizin için de geçerli olabileceği söz konusudur.

Rüyada Beyaz Gömlekli Erkek Görmek

Bu hayırlı rüyada başarının ön planda olacağına işarettir. Sizin için oldukça önemli olan konulardaki başarınızı gösterir.

Rüyada Beyaz Gömlekli Kadın Görmek

Maddi açıdan gelir artışının çok daha yoğun olarak görüldüğü bir rüyadır. Beyaz gömleğin iyi anlamı, bu rüyada maddiyatı daha da ön plana çıkarmaktadır.

Rüyada Beyaz Gömlek Aldığını Görmek

Birine karşı vermiş olduğunuz katkı ve desteği işaret eder. Bu kişi, sizin vereceğiniz destekle oldukça güzel gelişmeler yaşayacaktır.

Rüyada Beyaz Gömlek Hediye Edilmesi

Size verilecek olan bu hediye hem sağlana desteği ifade eder hem de yaşadığınız güzel dönemin devam edeceğini gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: