RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Görmek

Rüyada beyaz görmek güzelliklere işaret eder. Renkler genelde rüyada hep güzel şeyleri çağrıştırır. Rüya sahibi yatağının beyaz olduğunu görürse bu güzel bir habere hatta bir izdivaca delalet eder. Rüya sahibi tertemiz ve beyaz bir kar üzerinde yürürse, sağlık sorunlarından kurtulacak demektir. Henüz kirlenmemiş beyaz kar üzerinde yuvarlanmak ya da yatmak rüya sahibinin içine düştüğü zor durumun kısa sürede yok olacağına işarettir. Beyaz rüyada eğer gereğinden daha fazla ya da olması gerekenden daha azsa o zaman aynı şekilde hayırlara yorulmaz. Örneğin rüyada bir kişinin yüzünün kireç gibi beyaz olması sağlık sorununa işaret eder. Rüyada beyaz bir deftere bir şeylere karalamak verilen söz anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Rüyada beyaz renk insanların yaşadıkları zorluklardan kurtulup, rahata, aydınlığa ve huzura kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada beyaz renk görmek huzurun ve rahatlığın bir sembolüdür.

Rüyada Beyaz Yatak Görmek

Rüyada beyaz yatak görmek hayırlı olacak bir kısmete işaret eder. Bu kısmetin hayırlı olması nedeniyle de bir izdivaç söz konusudur. Yani rüya sahibi bekârsa beyaz yatak onun evliliğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Rüyada beyaz elbise görmek çok iyi niyetli birine işaret eder. Bu, rüya sahibinin temiz niyetlerine, iyi düşüncelerine ve kalbinin temizliğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek esasen sadık ve iyi bir dosta delalet ederken beyaz köpek aynı anlama gelmez. Rüyasında beyaz bir köpek gören rüya sahibi için bunun bir dosta değil tam tersi olarak düşmanına işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada beyaz at görmek galibiyet ile yorumlanır. Rüyasında beyaz bir at gören rüya sahibinin onu sevmeyen kişilere, rakiplerine ya da düşmanlarına karşı göstereceği başarılara işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Bülent (07 Şubat 2014 saat: 15:49)

    Merhabalar ilerde kurmak istediğim yuva için hayırlı mı diye istihareye yattım çok fazla bir şey hatırlamıyorum arkadaşlar arasında futbol oynarken bir bayan oyuncu olarak sahaya giriyor bu bayan beyaz pantolon giyiyor arkadan pantolon içinde iç çamaşırı gözüküyor iç çamaşırı siyah bana önünü döndüğünde iç çamaşırını görmüyorum top ayağında bana pas atıyor ben kaleye doğru gidiyorum gol oluyor ben mi atıyorum o mu hatırlayamıyorum bu ne demek yorumunuzu merakla bekliyorum sağlıcakla kalın

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,