RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Gül Görmek

Rüyada beyaz gül görmek, hem siz hem de aileniz için güzel günlerin başlayacağını müjdeleyen bir rüya olarak tanımlanabilir. Aile içersinde yaşan bir sıkıntı varsa, kısa süre sonra halledileceği ve sorunun ortadan kalkacağı söylenebilir. Buna örnek olarak, maddi bir konu da verilebilir. Beyaz gül ile ilgili olarak yapılan yorumlardan birisi ise dargınların barışmasıdır. Bir küslük yaşadığınız ve görüşmeyi kestiğiniz kişi ya da kişilerle tekrar kaynaşmanıza işaret olan bu rüya, bu anlamda da yine hayırlı niteliğini korumaktadır.

Rüyada Beyaz Gül Aldığını Görmek

Bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkması anlamına gelir. Yakın çevrenizden, ailenizden, akrabalarınızdan birisi ile yaşanacak olan bir yanlış anlaşılma sonrasında tatsızlık ortaya çıkacaktır. Kısa sürecek olan bu tatsızlık sona erecek ve dargınlıklar ortadan kaybolacaktır.

Rüyada Beyaz Gül Hediye Edilmesi

Beyaz gülün hediye alınması, ani gelişecek olan olaylar sonrasında, karşınıza çıkacak olan fırsatları işaret etmektedir. Bu fırsatların değerlendirilmesi ise sizin atacağınız adımlara bağlıdır.

Rüyada Beyaz Gül Demeti Görmek

Bir müjdeli haberin, birçok insanı mutlu etmesine ve bu insanların arasında sizin de olmanıza delalettir. Bu insanların ailenizdeki kişilerden, akraba çevrenizden, iş arkadaşlarınızdan oluşması mümkündür. Aynı anda mutlu olunacak olan bu olay sonrasında, güzel gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Beyaz Gül Toplamak

Yatırımları ifade etmektedir. Maddi anlamda, çeşitli alanlarda yapılacak olan yatırımlar söz konusudur. Genel kanı ise gayrimenkul konusunda olacağı yönündedir.

Rüyada Beyaz Gül Koparmak

Sinirinize ya da sabırsızlığınıza yenilerek yapacak olduğunuz davranışları göstermektedir. “Bir çuval inciri berbat etmek” deyimi, bu rüya için kullanılabilecek olan en iyi tasvirlerdendir. Sizin için hayırlı olması beklene konularda, olumsuzluk yaşanacağını gösterir.

Rüyada Beyaz Gül Yaprakları Görmek

İçerisinde olduğunuz zor ve sıkıntılı süreç, birkaç ay içerisinde kaybolacak ve çok daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Gül Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Deniz (06 Şubat 2015 saat: 16:27)

  Rüyamda beyaz gül demetini gördüm. Arkadaşımla bir gün öncesinde dertleşmiştik. Arkadaşım çok sevdiği sevgilisinden ayrılmıştı. Rüyamda onların evliliğini gördüm. Hatta genç ingilizce hocamı dahi gördüm barış hoca. Çünkü düğün okulun avlusunda güneş doğarken yapılıyordu. Barış hocam arkadaşım selinaya ve bana yakalayın kızlar diyerek beyaz gülü attı. Tam yakalaycakken selinay durdu. Öylesine taş kesilmişken ben gül demetini aldım. Çok güzel kokuyodu. Bütün tören boyunca o demet elimdeydi. Ama arkadaşımın yüzünü görmedim. Bu defa yakışıklı hocamın elindeki siyah çantadan klarnet çıktı. O klarnet çalıyordu ama ben duyamıyordum. Sonra tanımadığım kişiler geldi. Bağırmaya başladım. Davetli olsa gerek kırmızı abiye elbiseli sarışın genç kız bana baktı. Sanki hepimizin üzerinde beyaz abiyeler vardı. Yaşımız 15 bu arada. İlginç geldi doğrusu bana. Bide çoğu yer çamurluydu bahçede. Sabah uyandığımda sekizdi arkadaşıma mesaj attım. Mesajında barıştık hatta teklif bile etti yazıyordu..

 2. Nazire (04 Ocak 2015 saat: 08:33)

  Rüyamda bi arkadaşımın düğünü oluyor ben ona beyaz gül demeti alıyorum bunu kokluyoruz sonra düğün salonuna girerken herkes gelini alkışlıyor bende bak aldığım gül sayesinde gelin olduğu anlaşılıyor diyorum gelinin üstünde bembeyaz elbise var ama damadın dudağında kırmızı ruj var ve bu bizim çok dikkatimizi çekiyor

 3. Buse (04 Ocak 2015 saat: 02:28)

  Ruyamda her yer zifiri karanlikti hic isik yoktu sonra cok uzak oldugunu dusundugum bir yerden isik gordum ve o isiga dogru yurumeye basladim isin oldugu yere vardigimda cok guzel beyaz bir gul vardi birtaneydi ve etrafinda sislu taslar vardi onu aldim yaninda papatyaydi sanirim bir cicrk daha vardi onuda aldim lutfen ruyami yorumlarmisiniz

 4. duygu (25 Aralık 2014 saat: 11:09)

  rüyamda bir araba içerisinde gidiyorum. camdan dışarı bakarken bir tarla gördüm devasa büyüklükte beyaz güller vardı içerisinde durup fotoğraf çekinmek istedim ama duramadığımız için çekinemedim. sonrasında arabayla bir mezuniyet törenine gittim ben üniversite öğrencisiyim gerçek hayatta nişanlımsa okumuyor ama rüyamda oda üniversite öğrencisiydi ve mezuniyet töreninde diplomalar dağıtılıyordu.tepsi içinde 3 tane diploma vardı 2 kişiye verildikten sonra nişanlıma da veridşi ama ben alamadım. çok üzülmüştüm ve mezuın olamadım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,