RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Havlu Görmek

Rüyada beyaz havlu görmek, rüya sahibinin dost canlısı, sevgi dolu, samimi ve iyi kalpli bir kişiliği olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin tabiri caizse tatlı dilin yılanı deliğinden çıkardığına inana bir insan olması sayesinde her soruna uzlaşmacı yaklaştığına ve her zaman barıştan yana olduğuna rivayet edilir. İnsan kazanmaya bakan, alçakgönüllü, anlayışlı ve fedakâr bir kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Havlu Asmak

Rüyayı gören kişinin kırgın olduğu kişilerle arasındaki kırgınlıkları, kini, nefreti ve küslüğü bitireceğine ve bu ağır yükten kurtularak rahatlayacağı ve bu kötü duyguların kendisinde yarattığı gerginliği de üzerinden atacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Havlu Hediye Almak

Rüya sahibinin beyaz havlu hediye aldığını gördüğü kişiye karşı ilk adımı kendisinin atacağına ve o kişi ile güzel işlere vesile olmak için bir araya geleceğine rivayet edilir. O kimse ile gönül ve fikir ortaklığı yapıp, güç birliği ederek güzel ve hayırlı işler yapmaya ve bu vesile ile o insanla sıkıca kenetlenmeye alamet eder.

Rüyada Beyaz Havlu Almak

Rüya sahibine haksızlık ederek, onu çok üzmüş bir insanın hatasını anlayarak kendisinden özür dileyeceğine ve rüyayı gören kişinin kalbini almak için elinde geleni yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin alçakgönüllü ve hoş görülü olması sayesinde karşı tarafın amacına ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Havlu Yıkamak

Rüyayı gören kişinin başarılarının, işlerindeki yükselişin ve sağlıklı oluşunun kıymetini bilerek yaşayacağı ve kendini çok şanslı göreceği anlamına gelir. Rüya sahibinin pozitif düşünen ve bu nedenle de can kayıpları dışında hiçbir şey için mutsuz olmayan kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Yeni Beyaz Havlu Görmek

Rüya sahibinin yaşamını güzelleştirecek ve yüzünü güldürecek gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!