RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz İnek Görmek

Rüyada beyaz inek görmek, hak edilmiş bir kazancın ve malın göstergesidir. Özellikle rüya sahibinin ailesinden kalan ancak bir türlü ele geçiremediği mirasına kavuşacağına, bu mallarla alakalı aile ve akraba sıkıntılarını tamamen çözeceğine yorumlanır. Her alanda sakin olmak, huzuru bulmak ve aşkın güvenli kollarında güzel zamanlar geçirmek demektir. Beyaz inek kişinin harama asla el uzatmadığını, hayatını tamamen alın teri ile kazandığını ve dini açıdan kendisini geliştirmeye uğraştığını da bildirir. Mal ve mülk konusunda şanslı olmak, yeni ev almak yahut ele geçen yüklü bir para ile önemli yatırımlar yapmak, geleceği kontrol altına almak şeklinde de tabir edilir. Bekar kişiler için evlenecekleri kimseyle yakın zamanda tanışacaklarını işaret eder.

Rüyada Beyaz İnek Kesmek

Adağın gerçekleşmesi demektir. Büyük bir mutluluk, eve gelen, herkesi sevinç içinde bırakan hayırlı haberler anlamına gelir. Rüya sahibinin eşinden daima hürmet göreceğini, hayatı boyunca el üstünde tutulacağını, sevilip, sayılacağını da anlatır. Büyük sürprizler yaşamak ve duygu dolu anlar yaşatan mutluluklardan nasiplenmek demektir. Beyaz inek kesmek dini konularda dikkatli olunduğunu, yüce gönüllü, sevap işlemeyi seven biri olarak ahlaklı, örnek alınan bir hayat sürdürüldüğünü de bildirir.

Rüyada Beyaz İnek Sevmek

Her şeyin yerli yerinde olduğunu, hiçbir eksiklik hissetmeden, maddi ya da manevi anlamda huzur içinde geçecek bir hayat yaşanacağını işaret eder. Aşkta ve işte her türlü murada ermek, gönülden geçtiği gibi bir mutluluğa nail olmak anlamındadır. Bekar biri beyaz inek severse evleneceği kişi çok zengin olur ve gösterişli bir düğünle dünya evine girer.

Rüyada Beyaz İnek Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocuk sahibi olmak istemenin ve herkese şefkatle davranmanın sembolüdür. Korumacı, anaç bir kişiliği de temsil eden rüya, genellikle belli bir düzen içinde yaşayan ve aile kavramına önem veren kimselerin karakter yapılarını ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!