RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz İp Görmek

Rüyada beyaz ip görmek, kişinin elde edeceği makama, mevkiye; saygınlık kazanmaya, iş hayatında yükselmeye, derecenin artmasına işarettir. Beyaz ip eğer uzunsa uzun bir ömre, kısa ise yakında başınıza gelecek bir hastalığa ve sonunda şifa bulmaya; kadınlar için bu rüya uzun sürecek bir evliliğe, erkekler içinse iş hayatında başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada Gökten Sarkmış İp Görmek

Rüyada gökten bir ip sarkıtıldığını görmek, rüya sahibinin Kuran öğrenmesine, din ehli olmasına, maneviyatının yükselmesine, dini anlamda derecenin artmasına, dünyevi olandan uzaklaşıp kendini ahiret hayatına hazırlamaya, günahkarlar için bu rüya günahlara tövbeye ve yanlışlardan dönmeye, bir topluluk içinse hep beraber selamete erişmeye ve doğru yolu bulmaya işarettir.

Rüyada Bir İpe Tutunduğunu Görmek

Rüyada bir ipe tutunan kişi hak din üzere olur ve bu şekilde canını teslim eder. Bu rüya salih amele, kişinin hidayete ermesine, selamette olmaya, sıkıntılardan kurtulup feraha ermeye, rahatlamaya, doğru yolu gösteren bir mürşide ve onun himayesine girmeye de işarettir.

Rüyada Bir İpi Eğirmek Veya Bükmek

Rüyada ipi eğiren veyahut büken kişi bir ile vali olur, yüksek bir makama çıkarak insanlara liderlik eder. Bu rüya özellikle iş hayatında başarıya, uzun süredir beklenen terfiye, makam sahibi olmaya, kişinin her anlamda istek ve dileklerinin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada İp İle Aşağıya İnmek

Rüyada ip ile aşağıya inen kişi ümit ettiği şeylerden artık vazgeçer veya iş yaşamında bazı sorunlar yaşar. Bazen de bu rüya kişinin bazı hatalar yapmasına, yanlış işlerin peşine düşmesine, günah işlemesine veya söylediği sözlerin yanlış anlaşılmasına yorumlanır. Eğer ip ile kişi aşağıya sarkmışsa beklediği haber en kısa sürede kendisine ulaşır ve bu nedenle de gönlü rahatlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz İp Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. meryem (28 Mayıs 2016 saat: 13:44)

    rüyamda beyaz bir ip makaraya sarmaya çalışırken büyük bir kısmı kördüğüm oluyor koparmayı düşünürken kördüğümden çekiyorum kocaman dantel bir örtü haline geliyor. el işi rozet yapan bir bayan yaptığı rozetlerden yakama rozet takıyor

  2. Tuğba (23 Mayıs 2015 saat: 03:50)

    Merhaba ben üniversitede okuyorum son sınıfta annemi ve babamı kaybettim bizim malatyanın bir köyünde eski bir evimiz var rüyamda o evin mutfağına giriyorum ve tavan dan sarkan beyaz renk ipler 300 tane falan uclarında beyaz kağıtt bükülmüş ve yarı kısımları yanık şekilde birtanesini alıyorum ve açıp bakıyorum içinde annemin ismi yazıyor ayşe onda dışarıya çıkıyorum hava ala karanlık annem babam ablamlar falan far ve ben diyorumki bize büyü yapmıışlar diye söyleniyorum daha sonra uyandım ama çok etkisinde kaldım tabbim hayırlara vesile etsin inşallah yorumunu çok merak ediyorum teşekkürler Allah razı olsun saygılar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,