RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kağıt Görmek

Rüyada beyaz kâğıt görmek, rüya sahibi için yeni ve temiz başlangıçlar yapmak anlamına gelir. Rüyasında beyaz kâğıt gören kişi geçmişini unutup, geleceğini elleri ile yeniden istediği gibi inşa etmek isteyecektir diye tabir edilir. Temiz niyetler ve hayırlı olacak işlere adım atmak şeklinde yorulur. Rüyada beyaz kâğıt görmek, sevenlerin kavuşmasına, küskünlüklerin ve düşmanlıkların bitmesine, fakir olanların rızık bulmasına, zengin olanların daha fazla mal sahibi olup aynı zamanda huzur bulmasına işaret eder. Rüya sahibi evli değilse, büyük bir aşk yaşayacak eğer evliyse de eşiyle aşk tazeleyecek demektir.

Rüyada Beyaz Kâğıt Mendil Görmek

Hak yolundan ayrılmadan kazanılan ekmektir. Rüya sahibi bu rüyadan sonra çok daha fazla para kazanacak ve gelirinin artmasını sağlayacak yeni ve güzel işlere girecek, ilk defa denediği işlerden dahi büyük kar elde edecektir.

Rüyada Beyaz Kâğıt İmzalamak

Temiz ve güzel işlere girmeye işaret eder. Aynı zamanda bekâr kişinin, muradına kavuşup evleneceği anlamına gelir. Rüyada beyaz kâğıt imzalamak çoğunlukla hayırlı bir nikâh olarak tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kâğıt Peçete Görmek

Rüyasında beyaz kâğıt peçete gören kişi özeleştiri yapıp, hatalarının, yanlış yaklaşımlarının ve ön yargılarının farkına vararak, bu davranışlarının kendisini küçük düşürdüğünün fark edecek ve bu konuda kendini geliştirmek için adım atacak demektir.

Rüyada Beyaz Kâğıt Yırtmak

Ayrılık anlamına gelir. Çiftlerin ayrılmasına işaret eder. Rüya sahibi eğer evliyse boşanacak, bekâr ve sevgilisi varsa sevgilisinden ayrılacak demektir. Mutsuzluk anlamına gelir. İçinden çıkılamaz sorunların yaşanması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Boş Kâğıt Görmek

Kalpte esenlik bulmaya delalet eder. Rüya sahibi kalbinin sıkışmasına, kafasının bulanmasına dair içinde ne varsa bunlardan kurtulacak ve huzur dolu günlere kavuşacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Kağıt Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. deniz (16 Ekim 2015 saat: 05:54)

  Slm ben istihareye yattim ve beyaz kağıda siyah kalemle yazıyordm yanım kalabalık insanlarla doludu istiharede yağmur yağıyordu cok küçük deniz görüyordum kırmızı perde kolumda küçük bebek siyah telefon damat görüyordum siyah takımlı

 2. Ayşegül Barış (11 Ekim 2015 saat: 14:36)

  Hayırlı günler …rüyamda küs Olduğum esımle bı arsa tapusu ıcın devlet makamına gıtmıstık…Etsın dışarda oturuyordu cok Dalgın üzgün ve hıc konuşmuyordu …ben ıcerde bı memurun masasındakıı boş beyaz bı kağıda adımı soyadımı yazıp tam ımzamı atacaktımkı kaynananın elını omzumda buldum …bana kızım sakin o ımzayı atma ben dururken tapu ıcın sıra sana gelmez dedı…yerıme o ımza Attı ..ve muhurleyıp o kağıdı Alıp gıttı…lütfen bunun cevabını bana yazarmısınız…esımle Ayrılma noktasındayız ve bana cok yanlışlar yaptı

 3. Selda (20 Ağustos 2015 saat: 14:19)

  Rüyamda bir bayanın önünde beyaz bir defter gördüm bana defteri gösterip bazı zikirler yapmamı istedi ama o zikirlerin ne olduğunu bilmiyordum defer boş ve beyaz sayfası vardı o tanımadın bayan menzil adıyaman e bağlı idi ve onların derslerini işleme mi söyledi

 4. ahmet yilmaz (11 Ocak 2015 saat: 15:33)

  Merhaba.rüyamda kadinmi erkekmi bilmiyorum yüzünü görmedim.siyah bir papyonlu uzun paltolu birisi bana beyaz bir kağıt verip gitti.kağıtta yazi yoktu.
  Bu rüya ne anlama geliyor.çok sıkıntı li günler geçiriyorum.ekonomik olarakta ruhsal olarakta.teşekkür ler

 5. Şeyda boyacı (07 Ocak 2015 saat: 13:13)

  Rüyayı Abi’n eşi görmüş bana gelmiş mutfakta otururken ben kuzenimin eşini ona övmüştüm çok deyildi becerikli elinden her iş geliyo diye o sırada mutfak tezgağında normalde metal aksesuarlarım siyah olmuş abimin eşi bana bunlar niye böyle demiş bana üstündedir beyaz kağıt ve içinde siyah yazı varmış bende ona bunları kuzenimin eşi yaptı demişdim

 6. esra (03 Kasım 2014 saat: 12:02)

  Ruyamda beyaz bir kağıda ders notu geçiriyordum sonra aynı sınıfta oldugum bir erkek arkadaşımın ağladığını gördüm ve onu teselli etmek istedim.Elinden tuttum.Zaten o da bana sen gel yanıma dedi ve elimden tuttu ben onun koluna girdim ve ona sarilip teselli etmeye çalıştım ve o bana seni birine sordum nasıl bir kız diye dedi.Sorduğu kız hem iyi hem kötü demiş.Ben de neden öyle dediğini ben biliyorum dedim.Seslenmedim.Çok guzel sehir manzaralı bir yere oturduk ve ben ona saati sordum saatin dort oldugunu duyunca hemen kelkalim dedim ikindi namazina yetismek icin o kalkmayı pek istemedi benimle vakit gecirmek icin ama benim ikindi namazımı kaçırmamam gerektiğini bildiği icin seslenmedi ve geri dönerken yine ellerimden tuttu.Ben de namazımı kılmak icin etek aradim.Ve sonra uyandım.

 7. zekiye (11 Eylül 2014 saat: 10:07)

  ben bir yere iş başvurusu yapmıştım babama babacım ben bir işe başvuru yaptım hayırlımı yoksa değilmi benim adıma istihareye yatarmısın dedim.oda kızım karışıktı sadece kağıda form dolduruyordun onu hatırlıyorum dedi.sizce o karışıklığın içinde beyaz kağıta form doldurmak nedir.şimdiden teşekkür ederim ben o işi çok benimsedim benim için bu rüa ne anlama geliyor yorumlarsanız çok mutlu olurum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,