RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kağıt Görmek

Rüyada beyaz kâğıt görmek, rüya sahibi için yeni ve temiz başlangıçlar yapmak anlamına gelir. Rüyasında beyaz kâğıt gören kişi geçmişini unutup, geleceğini elleri ile yeniden istediği gibi inşa etmek isteyecektir diye tabir edilir. Temiz niyetler ve hayırlı olacak işlere adım atmak şeklinde yorulur. Rüyada beyaz kâğıt görmek, sevenlerin kavuşmasına, küskünlüklerin ve düşmanlıkların bitmesine, fakir olanların rızık bulmasına, zengin olanların daha fazla mal sahibi olup aynı zamanda huzur bulmasına işaret eder. Rüya sahibi evli değilse, büyük bir aşk yaşayacak eğer evliyse de eşiyle aşk tazeleyecek demektir.

Rüyada Beyaz Kâğıt Mendil Görmek

Hak yolundan ayrılmadan kazanılan ekmektir. Rüya sahibi bu rüyadan sonra çok daha fazla para kazanacak ve gelirinin artmasını sağlayacak yeni ve güzel işlere girecek, ilk defa denediği işlerden dahi büyük kar elde edecektir.

Rüyada Beyaz Kâğıt İmzalamak

Temiz ve güzel işlere girmeye işaret eder. Aynı zamanda bekâr kişinin, muradına kavuşup evleneceği anlamına gelir. Rüyada beyaz kâğıt imzalamak çoğunlukla hayırlı bir nikâh olarak tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kâğıt Peçete Görmek

Rüyasında beyaz kâğıt peçete gören kişi özeleştiri yapıp, hatalarının, yanlış yaklaşımlarının ve ön yargılarının farkına vararak, bu davranışlarının kendisini küçük düşürdüğünün fark edecek ve bu konuda kendini geliştirmek için adım atacak demektir.

Rüyada Beyaz Kâğıt Yırtmak

Ayrılık anlamına gelir. Çiftlerin ayrılmasına işaret eder. Rüya sahibi eğer evliyse boşanacak, bekâr ve sevgilisi varsa sevgilisinden ayrılacak demektir. Mutsuzluk anlamına gelir. İçinden çıkılamaz sorunların yaşanması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Boş Kâğıt Görmek

Kalpte esenlik bulmaya delalet eder. Rüya sahibi kalbinin sıkışmasına, kafasının bulanmasına dair içinde ne varsa bunlardan kurtulacak ve huzur dolu günlere kavuşacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: