RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kalem Görmek

Rüyada beyaz kalem görmek, ilim sahibi biri olunacağını, eğitimi alınan branşta herkesin beğenisini toplamaya ve çalışma hayatında her daim saygı görmeye yorumlanır. Her kim görürse görsün, başarı dolu bir hayatı olacağını simgeler ve genç kişiler için bekledikleri bir sınav sonucundan dolayı yüzlerinin güleceğine veya iyi bir işe başlangıç yapacaklarına delalettir. Uzağa giden birinin döneceğine delalettir ve aynı zamanda eğitim için yurt dışına evladını göndermek manasına da gelir. Beyaz kalem, unvan kazanmak, akademik kariyer yapmak ve pek çok kişiye bilgilerini aktarmak şeklinde yorumlanır. Yıllardır yapılan çalışmalar sonucunda kendini ispat etmek, ailesinin göğsünü kabartacak işlere imza atmak ve gururlu, prensipli, ahlaklı bir hayat sürdürmek demektir.

Rüyada Beyaz Kalemle Mektup Yazmak

Beyaz bir kağıda beyaz bir kalemle mektup yazmak, yazılar okunmuyorsa boş hayaller peşinden koşulduğuna ve değer verilen kimselerin kişinin hayrına işler yapmadığına yorumlanır. Yanlış kimselere itimat etmek manasına gelen rüya, aşk ilişkilerinde kalp kırıklıkları yaşanacağını, özellikle platonik aşklar yüzünden gerçekten mutlu olunacak kişileri gözden kaçırmayı ifade eder. Geçmişten kendisini bir türlü kurtaramayan kimselerin geleceklerine adapte olamadıklarını, istikballerini sürekli ertelemek zorunda kaldıklarını bildirir.

Rüyada Beyaz Kalem Almak

Kendini değiştirmek, okumaya, ilim irfan sahibi olmaya meyletmek, yaşlı, bilge bir kimseden destek almak demektir. Yüksek tahsil yapacak olmayı bildiren rüya, yurt dışına gitmek için hazırlıklar yapmaya başlandığını, yerleşik düzenden bir müddet ayrı kalınacağını delalet eder. Beyaz kalem alan kişinin çocukları iyi eğitim alan, iyi işlerde çalışan büyük kimseler olurlar.

Rüyada Beyaz Kalem Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişini temizlemek, geleceğe daha umutlu bakabilmek adına değişiklikler yapmak, düşünce tarzını değiştirmek demektir. Her açıdan yenilenmenin ifadesi olduğu gibi, rüyayı gören kişinin herkese kalbini açan, saf düşünceleri olan iyi biri olduğunu da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!