RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kapı Görmek

Rüyada beyaz kapı görmek, rüyayı gören kişi için kolay geçime, aile saadetine, hoş sohbete, huzurlu ve sıcak bir yuva sahibi olmaya ve ömrünü mutlu bir ev hayatında geçirmeye işaret eder. Rüyayı gören kişi için şans olarak kabul edilir.

Bu insanın annesinin, babasının, eşinin ve çocuklarının kendisinden razı geleceği kadar iyi huylu, anlayışlı, sevecen ve tabir yerindeyse şeker gibi biri olduğu yorumu yapılır ve rüya daha çok kişinin ev hayatı üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Beyaz Kapı Silmek

Rüyayı gören kişinin ailesinde yaşanan küslüklerin, kırgınlıkların ve kötü günlerin silinip gitmesi için büyük bir adım atacağına ve yeni kararlar alacağına rivayet edilir. Kişi, geçmişi arkasında bırakarak ailesi ile yeni bir yaşama merhaba demek için harekete geçecektir diye kabul edilir.

Rüyada Beyaz Kapı Açmak

Rüya sahibinin kısmet kapılarını açacağına bu sayede hayatının o noktadan sonra artık hep iyiye doğru gideceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, ruhunun da şifaya kavuşacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişi muradına erecek demektir.

Rüyada Beyaz Kapı Taşımak

Rüyada beyaz kapı taşımak, rüya sahibinin yarınları ile ilgili taşıdığı umutlara tabir edilir. Kişinin gelecekle ilgili hayırlı, güzel ve temiz niyetler taşıdığı, attığı her adımda bir sonraki adımın daha iyi olması için uğraştığı ve en büyük arzusunun da ailesini rahat yaşatmak olduğu anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Boyalı Kapı Görmek

Bir kişi rüyasında eğer beyaz boyalı bir kapı görürse o kişinin rüyası müjde alacağına alamet eder ve hayır olarak açıklanır.

Rüyada Beyaz Kapıdan Girmek

Rüya sahibinin hastalıklarına ilaç, dertlerine ve yaralarına derman, sorunlarına, sıkıntılarına ve çaresizliklerine de çareler bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi, sonunda mutluluğun ve huzurun anahtarını bulacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!