RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kar Görmek

Rüyada beyaz kar görmek, kişi için hayırlı bir haberin geç geleceğine ve bu süre zarfında kişinin sabırla beklemesi gerektiğine işarettir. Beyaz kar aynı zamanda kişinin muradını da simgeler ve geç yaşta yapılacak hayırlı bir evliliğe de haber verir. Beyaz kar gören kimselerin amelleri temiz olduğu gibi kazançları da helal olduğundan, hayatları boyunca kötülükle karşılaşmaz ve hep bereketli bir kazanca sahip olurlar. Çevredeki kişilerin rüya sahibine her anlamda destek olacağına, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına delalet eder. Eğer kişi kış mevsiminde rüyasında kar görürse işleri çoğalır ve kazancı artar. Bu aynı zamanda kişinin çok şanslı bir döneme girdiğini de gösterir. Mevsimsiz bir şekilde kar görmek ise işlerin tepetaklak olacağını, kişinin motivasyonunun bozulacağını bildirir.

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Kış mevsiminde kar yağdığını gören kimselerin huzurları yerinde olur ve işlerinde herhangi bir aksi durumla karşılaşmazlar. Eğer yaz mevsiminde veya bahar aylarında rüyada kar yağdığı görülürse, evlilerin araları açılır, nişanlılar nişan atar ve işlerde de ciddi sıkıntılar meydana gelir. Vakitsiz görülen kar kişinin başında uğursuzlukların dolaştığına, elini attığı her işte beklenmedik aksilikler yaşanacağına ve manevi olarak da çok mutsuz biri haline geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Siyah Kar Görmek

Rüyada siyah yağan kar taneleri görmek, kişinin çok büyük bir felaketle ve sıkıntıyla uğraşacağına yorumlanır. Tüm hayallerin yıkılacağı, mutlu evliliklerin bozulacağı ve işten atılma veya işyerinin kapanması gibi durumların olacağına tabir edilir. Hayra yorulmayan rüya kısmetlerin kapanması anlamına da gelir.

Rüyada Beyaz Kar Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak çok bunalmış hisseden ve nefes almak için hayatın biraz daha iyi yönlerini görmeye çalışan kimselerin ruh hallerini simgeler. Beyaz kar aynı zamanda çocuk sahibi olmanın ve evlenme isteğinin de sembolü olarak tabir edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: