RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Keçi Görmek

Rüyada beyaz keçi görmek, önce tartışmayla başlayacak, sonra ise karşılıklı anlaşma yoluna girerek iyi arkadaşlık kurulacak bir kimseye işaret eder. İş konularında ise, beraber çalışılan kişilerin kişiye karşı ön yargılı davranacakları ama kişinin azim gösterip, sabırla hareket etmesi üzerine hak ettiği değeri verecekleri anlamına gelir. Rüyada beyaz keçi görmek evlilik hazırlıkları yapan kişilerin bazı aksilikler nedeni ile nikah tarihlerinde değişiklikler olacağı, evlenilecek kişinin bu değişiklikler yüzünden sıkıntı yaratacağı anlamlarına da gelir. Bozulan ilişkilerde pek çok gereksiz tartışmanın yapılacağı, ipe sapa gelmez sorunlar yüzünden uzun süreli ayrılıkların yaşanacağına da alamet eder.

Rüyada Kara Keçi Görmek

Kara keçi kişinin inadı yüzünden başına gelmedik kalmayacağının, gereksiz ve anlamsız inat takıntısı yüzünden, her ortamda ve her işte ben bilirim edasıyla yaşadığının, çevresindeki kişilere karşı olumsuz davranışlarda bulunduğunun işareti olduğu gibi, kişilik özellikleri yüzünden istenmeyen, birlikte olunması arzu edilmeyen bir insan durumuna düşüleceğinin de işaretidir. Farklı bir yoruma göre, rüyasında kara keçi gören kimseler, tuttuklarını koparan çok azimli kişilerdir ve çok büyük sorunları bile kısa sürede çözerler.

Rüyada Keçi Beslemek

Kişinin tamamen iyi niyetlerle yaklaştığı, her kötü gününde veya ihtiyaç duyduğu anda yanında olduğu bir kimsenin yaptığı hata yüzünden zor bir duruma düşeceğini işaret eder. Fazla fedakar davranılması nedeniyle, iyi niyetinin suiistimal edileceğini de bildiren rüya, iş konusunda çalışanlarına katı davranan ve sevilmeyen bir yöneticiye de delalettir.

Rüyada Beyaz Keçi Görmenin Psikolojik Tabiri

Beyaz keçi, kişinin kafasına koyduğunu yapmak için her türlü fırsatı değerlendirdiğini, zaman zaman kendi çıkarları uğruna başka insanları da kullandığını gösterir. Olayları işine geldiği gibi yorumlamaya, her işten bir çıkar elde etmeye, ikiyüzlülüğe ve gereksiz konuşmalar ve tavırlar yüzünden birlikte olunan kişiyi bıktırmaya müsait bir karaktere de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Keçi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Aynur (26 Kasım 2015 saat: 16:55)

  Rüyamda küçük beyaz bir keçi gördüm.otlanıyordu.sonra keçi kustu. Mavi renkli parlak bişiy. Kustuğu şey beyaz oldu. Sonra tekrar mavi oldu ve keçi bunu tekrar yemeye başladı. Ne anlama geldiğini gerçekten merak ediyorum. Açıklarsanız sevinirim. Lutfen

 2. yasemin (18 Ekim 2015 saat: 10:42)

  Rüyamda bembeyaz keçi yavrusu gordum oynamak için kaciyo bizden herkes cokk guzel ne sevimli diye bakiyo.sonra bembeyaz duru bir gol gordum onun içinde yüzerken babam yakalayıp getiriyo.o sırada bizim köyden bir akrabamizla kızını görüyoruz onlarda köpeklerini gezdiriyo AA Sizinkiler kecimi ne güzelmiş diye bakiyolar.

 3. İbrahim Düzgün (18 Ağustos 2015 saat: 09:54)

  Merhaba. Ben rüyamda önce beyaz bir keçiyle konuşuyorum keçi beni dinledikten sonra Koşarak kaçıyor daha sonra ise bir anda evlilik hayalleri kurduğum fakat beni terkeden sevgilimi görüyorum ve ona gelinlik Bakıyoruz. Rüyamın tabirinin ne olduğunu öğrenebilir miyim ?

 4. erhan (08 Ağustos 2015 saat: 10:35)

  ben bügün rüyamda kocaman bir büyük neyaz keci gördüm ible elimde geliyordu ve o an bir bayan ahrabami adileyi görmüstüm bir bahce gördüm akramam bana derki gel buralara tasin buralarin kirasi cok ucuz diyerek bende dedimki benim evim var kirasida ucuz dedim

 5. iclal evral (01 Mart 2015 saat: 08:48)

  ben bi keçinin peşine düşmüştüm yavru bi keçiydi sonra o bi keçinin yanına gitti orda kaçtı başka bi keçinin yanına gitti ve o annesiymis ondan süt içti yavru keçi siyah annesi beyazlı siyahlıydı bende dedim ki yazık içsin sonra o içti yaşlı bi kadın geldi ben yavru keçiyi saklamak için tuvalete götürdüm saklim derken tuvalet deliğinin içine girip kayboldu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,