RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kıyafet Görmek

Rüyada beyaz kıyafet görmek, kısmet açıklığına ve kişinin karşısına çıkacak hayırlı insanlara alamet eder. Genç kızlar için son derece hayırlı olan rüya bahtın açık olmasıyla beraber, kişinin Allah’tan dilediklerinin gerçek olacağına, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, her konuda destek göreceği ailesinin ömür boyu yanında olacağına da alamettir. Beyaz kıyafet giymek saflık ve temizlik anlamına da geldiği gibi, kişinin haksızlık ve kötülük karşısında tavır alacağını, çevresindeki sıkıntılara da çözüm bulmak için çaba göstereceğini, merhametli biri olunduğunu ve iyilik dolu bir kalbi olduğunu da tabir eder. Kişinin her koşulda güler yüzlü olacağını ve kendisine kötülük eden kimselere karşılık vermeyerek, her işi Allah’a havale edeceğini, iyi ahlakını bozmayacağını da delalet eder.

Rüyada Beyaz Kıyafet Almak

Rüya sahibinin yeniden hayata döneceğini, kendisini çevreleyen ve baskılayan kötü düşüncelerden kurtulacağını, öz güvenini yüksek tutacak işler yapacağını ve umutsuzluk içinde olmaktan vazgeçip, yaşama dört elle sarılıp dimdik ayakta duracağını bildirir. Başa gelen kötü durumlar yüzünden kendisini kaybetmiş olan veya inancı zayıflamış, maneviyatı çökmüş olan kimselerin yeniden toparlanarak hayatlarına kaldıkları yerden devam edeceklerini de bildirir. Her anlamda mutlu hissedileceğini ve feraha kavuşulacağını gösteren güzel bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Kıyafet Giymek

En hayırlı rüyalardan biridir ve genç kimseler için sevdalandıkları kişilerle evleneceklerine, mutlu bir yuvaya ve sağlıklı, güzel çocuklara habercidir. Beyaz kıyafet giymek muradına kavuşmak ve emellerine ulaşmak manasına da gelir. Umudun tazeleneceği, sıhhatli bir geleceği de işaret eder. Her türlü esenliğin müjdecisi ve sorunlardan arınmış, mutlu bir ruhun da delaletidir.

Rüyada Beyaz Elbise Görmenin Psikolojik Yorumu

Yetişkin yaşa gelmiş olmasına rağmen, kişinin çocuksu hareketlerinden kurtulamadığını, aşırı romantik ve duygusal olması nedeniyle ikili ilişkilerde yıprandığını, maddiyata önem vermeyen, manevi duyguları çok güçlü bir kimse olduğunu da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!