RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Köpek Görmek

Rüyada beyaz köpek görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu çalışmaları, yaptığı işleri ve gerçekleştirdiği çalışmaları çok kıskanan ve alınan başarılar yüzünden düşman kesilen kişi ya da kişiler olduğuna ve rüya sahibinin kendisini bu kişilerden gelecek olan tüm kötülüklere karşı koruması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Isırması

Rüyada beyaz köpek ısırması, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki rakipleri tarafından oyuna getirilmeye çalışıldığına ve zarara uğratılmak istendiğine işaret edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz köpek yavrusu görmek, iş hayatında yaşanacak bir bereket döneminde bir çocuk sahibi olunacağına ve bu çocuğun haneye neşe ve mutluluk getireceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada beyaz köpek sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı çalışmaları, insanlar arasında sevgi ve saygı görmesini, başarı kazanmasını ve aile hayatının çok güzel gitmesini kıskanan birçok insan olduğuna delalet eder.

Rüyada Beyaz Köpek Kovalaması

Rüyada beyaz köpek kovalaması, rüya sahibinin, kazandığı başarıları ve mutluluğu kıskanan insanlar tarafından engellenmeye çalışacağına ve bu yüzden iş hayatında sürekli sıkıntılar ve sorunlar ile karşılaştığına rivayet eder.

Rüyada Beyaz Köpek Gezdirmek

Rüyada beyaz köpek gezdirmek, aile hayatında yaşanan sıkıntıların sebebinin rüyayı gören kişinin, çok merhametli olması olduğuna, günlük hayatında işleri keyfi bir şekilde gerçekleştiren eğlenceye ve gezip tozmaya çok düşkün birisi olduğuna ve iş hayatında bu yüzden sürekli kaybettiğine delalet edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

Rüyada beyaz köpek saldırması, rüya sahibinin, ortaya koyduğu işler ve gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde kazandığı ve çok kendisini üst mevkilere terfi ettiren başarıları çekemeyen kişilerden çok büyük kötülükler göreceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Köpek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. halil ibrahim uysal (11 Nisan 2014 saat: 01:41)

    biyerde misafirim orada yemek falan yeniyo, sonra ben dışarda dururken beyaz bir köpek saldırıyo sonra ben azından tutup ısırmasını engelliyorum sonra uzaklaşıyo ve orda misafiri oldugum kişi geliyo oda uzaklaştırıyo sonra bana içeriye girmemi söylüyo ve ben girerken kapıya geliyo ama içeri giremiyo aynı rüyada uyuyorum uyurken anne anne diye seslenmeye çalışıyorum ama sesim çıkmıyo ve konuşamıyorum..böylebi rüya yardımcı olursanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,