RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Koyun Görmek

Rüyada beyaz koyun görmek, kişinin saygınlık ve itibar kazanacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine işarettir. Bazı alimlere göre beyaz koyun liderlik vasfını taşıyan bir kimsenin yönetici olmasına, makam ve mevki sahibi olup insanlar tarafından takdir görmesine yorumlanır. Bu rüya bazen de gören kişinin yaşayacağı mutlu günlere ve sıkıntılardan kurtulup ferahlamasına delalet eder.

Rüyada Beyaz Koyun Kesmek

Rüyada beyaz koyun kesen kişi, bir topluluğa önder olur veya topluluk içinde güzel bir isime kavuşur. Bu rüya din ehli insanların müşrikler karşısında zafer kazanmalarına, özellikle gayri Müslümlerle savaş halinde olan bir topluluğun onları mağlup edip yaşadıkları sıkıntılardan tamamen kurtulmalarına yorumlanır. Bazen de bu rüya mal ve mülk edinmeye veya para kazanmaya işarettir.

Rüyada Beyaz Koyun Postu Görmek

Rüyada beyaz bir koyun postu gören kişi, hiç ummadığı bir yerden gelir elde ederek mal sahibi olur. bu rüya bazen de saygınlığa, asalete, kişinin yaşayacağı güzelliklere ve her anlamda başarılı olup isteklerine kavuşmasına da yorumlanır.

Rüyada Beyaz Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada görülen beyaz koyun sürüsü, gören kişinin hayırlı ve inançlı bir topluluk içinde bulunacağının ve onların feyzinden, bereketinden yararlanacağının işaretidir. Beyaz koyun sürüsü bazen de günahlardan tövbe etmeye, selamete ermeye, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve rahatlamaya yorumlanır.

Rüyada Beyaz Bir Koyunun Kaybolması

Rüyada beyaz bir koyunu olup bunun da kaybolduğunu gören kişi, iş hayatında itibarını kaybeder veya bazı zararlara uğrayarak başarısızlığa uğrar. Bu rüya bazen de başa gelecek sıkıntılara, eğer kaybolan koyun sonra tekrar bulunursa sıkıntıdan sonra ferahlamaya, meşakkatle gelecek mala ve paraya veya kişinin eşi ile yaşayacağı tatsız bir olaydan sonra tekrar feraha ermesine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Koyun Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Bahtiyar (19 Aralık 2016 saat: 01:02)

    Merhaba bensabaha karşı burüyayi gördüm merak ediyorum beyaz bi koyun vardı tam onu kesecektim kurban olarak o sırada bir baktım eşimin eşim yatıyorum köyünün yerine bentambi ayaklarını yüzmüştüm hemen .ayıldım öptüm kaldırdım eşimi yerden

  2. ahmet (20 Temmuz 2015 saat: 00:44)

    Rüyamda bikoyun sürüm vardı bide asham koyunları yeşil bir yamaca. Yaymaya çalışıyordum ve sağındaki tepeden çok büyük bir sürü geliyordu osürü dayımındı sayımlarına birlikte sürüsü yanına geldiğinde. bizim köyümüzköyümüzün üzerinde kabenin tüm ihtişamı ile durduğunu gördüm bizim köy üzerinde havada olmasına rağmen ben dayım ve sürülerimiz kapısı hizasındaydık orda oturmuştuk ve içerden ikitana görevli genç geldi bize selam verdi

  3. rahşan (03 Mayıs 2015 saat: 08:29)

    rüyamda bir köyde dağlar üstünde bir sürü beyaz koyun varyan yana bir sürüo bazen karşılarında durup üstlerini beyaz bezle tozlarını alıyorum bazen üstlerine çıkıyorum çoğunlukla üstlerine çıkıyoru yürüyorum oturuyorum am okadarçokki koyunlar sıksık yanyana hiç düşmüyorum hepsi beyaz ve hepsi benimmiş gibi bakıyorum diğer tpelerde hep koyun ve gelenlere gösteriyorum önden bakınca kafalarınıda görebiliyoum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,