RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kum Görmek

Rüyada beyaz kum görmek, çok güzel, hayırlı bir iş için sabırla beklenildiğini ve sonunda yüz güldürecek neticeler alınacağını müjdeler. Rüya sahibinin her konuda şükretmeyi bilen, zor günlerde dahi enseyi karartmadan, hep olumlu bakış açısıyla hareket eden biri olduğunu, bu sayede amacına ulaştığında elde ettiği zaferin tadını sonuna kadar çıkaracağını delalet eder. Mal edinmek, bol kazanç sahibi olmak anlamlarına da gelen rüya, kişinin ummadığı kadar iyi bir duruma geleceğini, yaptığı işte aklında olmayan mevkilerde çalışacağını, terfi alarak daha saygı duyulan mertebelerde var olacağını bildirir. Beyaz kum ev içinde bereketin hiç eksik olmayacağı, rızkın artacağı, her aile ferdinin işinin rast gideceği güzel günleri haber verirken aynı zamanda büyüyen aileleri de niteler. Haneye katılacak yeni bir bebeğin yaratacağı neşeye de yorumlanır.

Rüyada Üstüne Beyaz Kum Aktığını Görmek

Tabir yerindeyse talih kuşunun konacağını ifade eder. Yoksul veya zengin, herkes için daha fazla mal sahibi olmak, daha çok kazanmak, daha zengin bir hayata sahip olarak her türlü isteği elde edebilecek günler görmeye tabir edilir. Gümüş ziynet eşyası hediye gelmesi demek olduğu gibi, evli bayanların eşlerinin yapacağı maddi değeri yüksek bir sürprizle veya verecekleri bir hediye ile mesut olacaklarını, ilişkilerindeki sevginin, saygının daha da artacağını ifade eder.

Rüyada Beyaz Kumdan Kale Yapmak

Gelecek için atılan her adımın tahmin edilenden daha kolay gerçekleşeceğini ve kişinin herhangi bir engelle karşılaşmadan tüm hayatını istediği gibi yönlendirebileceğini işaret eder. Hem iş konusunda, hem de aile açısından çok şanslı olunacağını, kurulacak yuvada her zaman huzur dolu günler geçirileceğini, hastalıktan uzak geçirilen hayatta her dileğin kabul olacağını delalet eder.

Rüyada Beyaz Kum Görmenin Psikolojik Yorumu

Mutlu olmak, iyi zaman geçirmek için her ihtimali değerlendirmeyi bilen, hayatın iyi yanlarını daha çok göz önünde tutan, pozitif kişilerin ruh hallerini bildirir. Rüya sahibi kendisindeki yüksek enerjiyi başkalarına da yaymaya, onların hayatlarında da iyi şeylere neden olmaya çalışmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!