RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kumaş Görmek

Rüyada beyaz kumaş görmek, hem iş, hem de özel hayata dair yorumlanan rüya aile içinde saklanan bir sırrın varlığına işaret ederken, rüya sahibinin bu sırdan bihaber olması nedeniyle gerçekleri fark etmeden yaşadığına ancak bir konuşmaya şahit olarak yahut durumla alakalı şüpheler duymaya başlayarak sırrın açığa çıkaracağına yorumlanır. Diğer yandan rüyayı gören kişinin de sakladığı bir takım durumların varlığına yorumlanır ve kişinin bu mesele ile alakalı vicdanının rahat olmadığını, sürekli olarak sakladığı bu sır nedeniyle yaşadığı gerginliğin strese neden olduğunu bildirir. Başkalarına rahatsızlık vermemek, sevilen kişileri üzmemek için bazı gerçekleri saklamak veya sorumluluğu tek başına almak anlamlarına da gelir. Beyaz kumaş görmek iş yaşantısındaki karmaşa ve problemlerin sonuca ulaşarak kişiye rahat bir nefes aldıracak güzel gelişmelerin haberinin gelmesi şeklinde de tabir edilir. Yükselme ve takdir görme, yeni fırsatlar elde ederek yapılan işi büyütme gibi anlamları da vardır.

Rüyada Beyaz Kumaş Kesmek

Hayırlı evlatlara sahip olmak, aile konularında hiçbir rahatsızlık duymadan yaşamak anlamına gelse de, kişinin mutluluğuna az da olsa gölge düşürecek bir habere ya da dedikoduya alamettir. Sırları ifşa etmek, gerçeklerle yüzleşmek isteyen rüya sahibinin yıllardır omuzlarında taşıdığı bazı yüklerden kurtulma kararı alarak manevi ve vicdani olarak rahatlayacağını ifade eder.

Rüyada Beyaz Kumaş Dikmek

Ayrılma kararı alan veya boşanma eşiğinde olan bir çifte yardımcı olan, araya giren, bu kimselerin sorunlarını çözmekte onlara öneriler sunarak arayı düzelten rüya sahibinin büyük bir hayır işine vesile olacağına delalettir. Yeni bir sayfa açmak için çıkan fırsatları değerlendiren kişilerin şanslarının yaver gideceğini ve aldıkları bu karar nedeniyle hiçbir zaman pişman olmayacaklarını ifade eder.

Rüyada Beyaz Kumaş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin ilişkilerine çok emek harcadığını, hiçbir zaman sadece kendini düşünerek bencilce hareket etmediğini ve yalandan uzak durarak, onurlu bir şekilde yaşadığını ifade eder. Hayat koşullarında ani değişiklikler yaşamanın verdiği rahatsızlığı ve huzurlu yaşam koşullarının devam etmesi adına pek çok konuda fedakarlık yapıldığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!