RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kurt Görmek

Rüyada beyaz kurt görmek, rüyayı gören kişinin çalışkanlığı sayesinde hayattan istediği herşeyi alacağına, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, kafasını boşaltarak, dingin, sakin ve huzurlu olacağına işaret eder. Rüya sahibi bulunduğu noktaya ve elde ettiklerine hiç kimsenin desteği olmaksızın, kendi çabası ve emekleri ile kavuşacak demektir.

Rüyada Beyaz Kurt Köpeği Görmek

Rüya sahibinin bir yakını ya da dostundan yana içine kurt düşeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin o kimse hakkında yanlış bir düşünceye kapılacağına, sonradan da bunun doğru olmadığını görerek o insan için haksızlık ettiğini fark edeceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Kurt Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen kişilerin varlığına tabir edilir. Kötü düşünceler ve planlar içinde olan ve rüya sahibinin ayağını kaydırmak için uğraşan bazı insanların olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Beyaz Evcil Kurt Görmek

Bu rüya kimine göre dost, kimine göre düşman olarak yorumlanır. Bazı rüya tabirleri rüyada beyaz evcil kurt görmenin hane içindeki gizli bir düşmana işaret ettiğini söylerken bazı rüya tabirleri de bunun tam tersini söyler ve rüya sahibinin kendisini, seven, koruyup, kollayan ve en kötü gününde yanında olan sahici bir dostu olduğuna yorulur.

Rüyada Küçük Beyaz Kurtlar Görmek

Rüyada görülen küçük beyaz kurtlar rüya sahibinin ileride sahip olacakları çocuklara işaret eder. Evlat olarak yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kurt Yemek

Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak engellere, aksiliklere ve kötü olaylara işaret eder. Rüya sahibinin hayattan beklentileri ile yaşayacaklarının birbirine uymayacağına, hayal ettikleri ile karşılaştıklarının tamamen tezat olacağına bu durumda da kişinin hayal kırıklığı yaşayarak hayatına yeni bir yön vermek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!