RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Kuzu Görmek

Rüyada beyaz kuzu görmek, sağlıklı, mutlu evlatlara sahip olmak demekken, rüyayı gören herkesin çocuk sahibi olma mutluluğuna erişeceğini, yuvasında eksiksiz bir huzur yaşayacağını ifade eder. Çok hayırlı bir rüyadır ve kişinin evlatlarından daima hürmet, saygı ve sevgi göreceğini bildirir. Hasta bir kimse bu rüyayı görürse kendisini yeniden doğmuş kadar sağlıklı hissedip, en kısa zamanda ayağa kalkacağını, bundan sonraki günlerde de stressiz, sıkıntısız yaşayacağını müjdeler. Sevilen kişiyle saadet içinde olmak, aşk tazelemek ve ikinci balayına gitmek anlamlarına da gelir. Sabreden her kişinin dua ettiği her konuda isteklerine Allah’ın izniyle erişebileceklerini tabir eden rüya, dünyevi mutlulukların yaşanacağı güzel zamanların yakında olduğunu betimler.

Rüyada Beyaz Kuzu Sevmek

Hayırlı evlat sahibi olmak ve çocukları sayesinde yüzü gülmek demektir. Şansın güleceği ve her işte hayırlı neticeler alınacağı günlerin başlangıcını müjdeleyen rüya adağı olanların da dualarının kabul olduğunu görüp adaklarını yerine getireceklerine tabirdir. Yaşam boyu manevi destek almak, maddi konularda hiçbir kaygıya mahal vermeyen koşullarda yaşamak demektir. Ne istenirse elde edilecek, mutluluğun her şeklini yaşayarak, güzel tecrübeler edinilecek günlere işarettir. Kişinin sahip olduğu güzellikler için el açıp Allah’a dua edip şükredeceğine, mutluluğunuzu, huzurunu ve parasını diğer kişilerle de paylaşacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kuzu Kesmek

Yapılacak bir hatanın sonrasında bozulan huzuru yeniden inşa etmek için çok uzun zaman uğraş verilmesi gerekeceğini bildirir. Kişinin kendisine duyulan saygıyı azaltacak tavırları yüzünden sosyal çevresinden belli bir müddet kopacağını, bu süreçte psikolojik olarak kendisini kötü hissedeceğini ifade eder. Evlatları olanların ergenlik problemleri karşısında tahammülsüz ve sabırsız davranmaları yüzünden çocukları ile aralarında zaman zaman gerginliklerin ortaya çıkacağına delalettir.

Rüyada Beyaz Kuzu Görmenin Psikolojik Yorumu

İyi kalpli, herkesin yardımına koşan ve fazlasıyla fedakar davranan kişilerin her şeyi karşılık beklemeden yaptıklarını ifade eder. Evrenin, Allah’ın kısacası kişinin inancının bu iyiliklerin karşılığını mutlaka vereceğini düşündüğünü ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!