RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Lahana Görmek

Rüyada beyaz lahana görmek, rüya sahibinin sert tarafına işaret eder. Rüya sahibi kaba davranışlarını ön plana çıkaracaktır. Taş kalpli bir kişiliğe bürünecektir. Kendisini böyle davranmaya iten bazı durumlar söz konusu olacaktır. Ancak rüya sahibinin bu davranışları hoş olmayan olaylara sebep olacaktır. Rüyada görülen beyaz lahana sıkıntılara delalet eder. Ancak bu sıkıntılar çok uzun sürmeyecektir.

Rüyada Beyaz Lahana Sarması Görmek

Rüyada beyaz lahana sarması gören kimse, hayatında bazı gelişen olayları umursamaz. Rüya sahibi vurdumduymaz tavırlarıyla bazı fırsatları tepecektir. Bu tavırlarıyla üzücü gelişmeler karşısında herhangi bir tepki vermez, insanların dertleriyle çok fazla uğraşmaz. Bu durum da rüya sahibinin yanında fazla insan kalmamasına neden olacaktır.

Rüyada Beyaz Lahana Almak

Rüyada beyaz lahana almak, düşman sahibi olur. Rüya sahibine karşı diş bileyen insanlar rüya sahibi için tehlike arz edecektir. Bu nedenle rüya sahibinin ilerleyen dönemlerde dikkatli olması gerekmektedir. Çevresindeki insanlara karşı daha bilinçli yaklaşmalı. Böyle davrandığı sürece kimlerin kendisine düşman oluğunu anlayabilecektir. Diğer türlü her an zarar görebilir.

Rüyada Beyaz Lahana Yemek

Rüyada beyaz lahana yediğini gören kimse, aile içerisinde sorunlar yaşar. Rüya sahibi evli ise, eşi veya çocuklarıyla bazı konularda ters düşecek ve tartışmalar yaşanacaktır. Eğer rüya sahibi evli değil ise, bu sefer anne veya babasıyla bir tartışma yaşayacaktır. Daha çok isteklerinin yerine gelmemesi nedeniyle böyle bir tartışma olacaktır.

Rüyada Beyaz Lahana Dolması Yemek

Rüyada beyaz lahana dolması yemek, hamileliğe işaret eder. Rüya sahibi erkek ise ve evli ise, yakın zamanda eşinden gelecek hamilelik haberi ile sevinecektir. Rüya sahibin kadın ve evli ise, hamilelik yaşayacaktır. Ancak doğacak çocuk bazı sıkıntıları beraberinde getirecektir. Çocuğun doğumunda sağlık sorunları olabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Lahana Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (28 Şubat 2015 saat: 10:11)

    Rüyamda bir plastik süzgecin içinde 10-15 tane üzüm Yaprağı sarması vardı üzerindede 1 tane beyaz lahana Dolması vardı. Ben beyaz lahana dolmasını aldım ısırdım dolma açıldı küçüçük dolmanın içinden 10-13cm uzunluğunda ve Genişliği 1-1,5 cm olan lahananın şamarı çıktı .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,