RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Masa Görmek

Rüyada beyaz masa görmek, doktor veya hemşire olmak, bu yönde eğitim almak ve akademik olarak da ünlü bir bilim insanı haline gelmek şeklinde yorumlanır. Beyaz yakalı diye tabir edilen şekilde bir iş bulmak ya da böyle bir mevkide çalışmak, kalabalık bir fabrika ya da iş yerinde sorumlu bir yönetici konumuna yükselmek, başarılarından dolayı kişinin sürekli yüreklendirilerek terfi alacak olmasına da yorumlanır. Yarım kalan ve aksiliklerden dolayı bir türlü zamanında tamamlanamayan işlerin bitirileceğini ve kişinin en kısa zamanda yeni projelere başlamak için heyecan içinde olacağını işaret eder.

Rüyada Beyaz Masada Çalıştığını Görmek

Özellikle iş arayan kimseler için müjdeli bir haberdir ve uzun yıllar boyunca kariyer olanakları da olan bir işe girmek manasına gelir. Çalışma hayatına kısa sürede adapte olan kişinin giderek işkolik bir insan haline gelmesine ve kendisine az zaman ayırmasından ötürü bir süre sonra nefes almak için dinlenmek isteyeceğine de alamettir.

Rüyada Beyaz Masa Satın Almak

Bir işi nihayete erdirmek istemeye, aniden nikahlanmaya, mutlu bir çalışma hayatına işarettir. Doğru seçimler yapmaya ve bundan sonraki hayatında ne istediğini bilerek, ona göre davranmak isteyen rüya sahibinin çalışmaktan asla yerinmeyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Beyaz Masa Taşımak

Evinden iş yerine beyaz masa taşıdığını görenlerin çalışarak geçirdikleri zaman giderek artar ve özel yaşamlarını, eşlerini, çocuklarını ihmal ederler. İş yerinden eve beyaz masa taşımak ise özel yaşamla iş yaşamı arasında mükemmel bir uyum yakalamak anlamına gelir. Kişinin her türlü ortamda eğlenmeyi bilerek hareket edeceğine ve rızkının artması ile yaşamını da şekillendireceğine alamettir.

Rüyada Beyaz Masa Görmenin Psikolojik Yorumu

Yüksek emellere sahip olan kişilerin amaçlarına hizmet edecek her türlü insanı ve ortamı lehlerine kullanmaya çalıştıklarına, hırsla bağlandıkları emellerine ulaşmak için gece gündüz demeden çalışarak ve bu yönde planlar yaparak yaşadıklarına alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Masa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aysnrcvsgllr (10 Temmuz 2016 saat: 01:46)

    sevidğim çokcuk en iyi bi kaç arkadaşı ve benim az tanıdığım arkadaşlarım da var yanında bunlar komik komik videolar çekiyorlar falan bi masada otuyorlar gülüyorlar konuşuyolar masada beyaz bunlar böyle bi çete grup olmuş en iyi ark vende onları izliyorum sonra bizim okulda biz kız geçiyo kapılarından yanlarına gidyom falan ben baya izliyorum bildiğin

  2. Hacer oztel (28 Mayıs 2016 saat: 15:51)

    Ruyamda kayın Validemi bebek bakarken gördüm dayım in evinde gördüm dayımin kızı kapıyı açtı esim bir tokat attı kapıyı geç açtığı içn bende eşime ince çubuklar vurdum niye vuruyor sun diye sonra siyah bir araba kullanıyorum fire kullanmayı öğreniyorum Bayır yukarı 2 kere çıktım indim ve park etmeye

    Beyaz Masa eşim gördü birçok 5 tanesi insan dolu diğerleri boş

    Bana aciklarmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,