RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Minibüs Görmek

Rüyada beyaz minibüs görmek, anlaşma yapılacağının ve kişinin bu anlaşma neticesinde bir işin başına geçeceğinin yahut müdürlük seviyesine yükseleceğinin ifadesidir. Eğer bu projeden dolayı bir ortaklık kurulacaksa, rüya sahibinin hissesinin daha fazla olacağını, kazancının ortağına göre yüksek şekilde belirleneceğini tabir eder. Beyaz minibüs gören kişinin yetenekleri keşfedilir. Sahip olduğu meslekte en iyi olmak, bu yönde teklifler almak ve bir anda tanınan biri haline gelmek suretiyle başarıdan başarıya koşan rüya sahibinin, şanın, şöhretin ve bol paranın tadını çıkaracağı güzel bir dönem yaşayacağının müjdesidir. Tutuklu biri bu rüyayı görürse serbest kalır. Ticaretler uğraşan kişiler için saygınlık belirtisidir ve işlerin büyüyeceğine, ismini herkese duyuracağına yorumlanır. Sevinçli haberlere ve üzgün kişiler için dertlerinden kurtulmaya ifade edilir. Hasta kimseler için tedavilerin olumlu sonuç vereceğine, iyileşeceklerine tabirdir.

Rüyada Beyaz Minibüs Kullanmak

İçi boş beyaz minibüs kullanmak hayat boyu iş konusunda sadece kendine güvenen rüya sahibinin kendisine verilen nasihatleri dinleyeceğini ancak her fikri kendi akıl süzgecinden geçirerek hayatına uygulayacağını, en doğru kararları kendisinin vereceğini ifade eder. Ailevi konularda şanslı olmak, kardeşlerden iyi haberler almak, onların başarılarıyla mutlu olmak anlamındadır. İçi dolu beyaz minibüs kullanmak ise bir şirketi idare etmek, yöneticilik yapmak, ailesine tek başına en iyi koşullarda bakmak manasındadır.

Rüyada Beyaz Minibüs Almak

Rüya sahibinin başı sıkıştığında, derdi olduğunda veya para sorunu yaşadığında çok yakın aile veya akraba üyelerinden destek göreceğini ve zor günleri hemen atlatacağını, sevdiklerinin gölgelerini her zaman yanında hissederek güven duygusunu artıracağını bildirir. Doğru arkadaşlar seçmek, doğru insanlarla görüşmek demektir.

Rüyada Beyaz Minibüs Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatta her iyilik ve kötülüğün bir karşılığı olduğuna inanmaya ve olabildiğince insanlara iyilik yapmak istendiğine vurgu yapar. Kendi hataları ile yüzleşmeyi başaran rüya sahibinin başkalarını eleştirmek yerine, onları anlamayı, empati kurmaya çalıştığını tabir eder. Kendiyle barışık olmak, hatalarını saklamadan kabullenmek, her koşulda sakinliğini koruyan bir karaktere sahip olmak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!