RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Önlük Görmek

Rüyada beyaz önlük görmek, öğrenim çağındaki kişiler için geleceğin çok parlak olacağına ve başarılı bir çalışma hayatına, kariyer dolu bir iş hayatına işarettir. Beyaz önlük muvaffak olmak demektir ve rüyayı gören herkes için son derece hayırlı haberler almak anlamına da gelir. Arası açık olan veya kavgalı bir evlilik hayatı olanların ilişkilerinde yeniden sulh ortamının sağlanacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine de alamet olduğu gibi, yeni bir işe girmenin, kişinin yaşamına yeni bir yol çizmesinde yardımcı olacak gelişmelerin de müjdecisidir.

Rüyada Beyaz Önlük Almak

Hayatı için hiç gocunmadan çabalayan ve çalışan, ekmeğini her zaman helal yollardan kazanan ve azmi ile her zorluğun üstesinden gelen kişilerin, sonunda istedikleri amaca ulaşacaklarına delalettir. Büyük bir beyaz önlük almak, kişinin geleceğine yapacağı önemli yatırımlara, kendisine küçük gelen beyaz önlük almak ise boyunu aşan bir işe girişmek yüzünden maddi zorluklarla karşılaşılacağına alamet eder. Beyaz iş önlüğü alan kimse terfi eder ve maaşına zam alır. Beyaz okul önlüğü görmek sınavlarda başarılı olmak, takdir görmek demektir. Beyaz mutfak önlüğü ise bekar kişilerin hamarat ve her işte kendisine yardımcı olan, son derece becerikli bir eşe sahip olmasına delalettir.

Rüyada Yırtık Beyaz Önlük Görmek

Şartların olgunlaşmamış olmasına rağmen kişinin büyük bir maceraya atılarak tüm maddi imkanlarını bir işe yatıracağına ancak kazancının yatırdığı parayı karşılamayacağına, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına alamettir. Yırtılmış beyaz önlük iş hayatında ortağı olanların ayrılmasına ve tek başına hareket etmesine de işarettir.

Rüyada Beyaz Önlük Görmenin Psikolojik Yorumu

Görev bilinci çok üst seviyelerde olan ve sorumluluklarını her zaman yerine getirmek konusunda aşırı titiz davranan, ailesinden ve çevresinden sürekli başarılı olması konusunda baskı gören kişilerin ruh hallerini yansıtan bir rüyadır. Beyaz önlük kariyer sahibi olmak ve elde ettiği başarıyla gurur duymak anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Önlük Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nazlı (25 Aralık 2016 saat: 13:40)

    Bir otobüsteyiz ben ve arkadaşlarım arkadaşlarım karşımda duruyorlar üzerimizde beyaz hemşire üniformalarımız var. Oturan bir erkek eline beyaz bir kağıt alarak yanıma geldi birşeyler yazdı ama kağıdı bana vermedi. Otobüste yaşlı bi teyze yanıma gelerek arkadaşlarımı işaret ederek terbiyesizler dedi. Sonra uyandım tekrar uyuyunca bu defa iki amcamı halamı ve yengemi gördüm konuşuyorduk.

  2. Furkan (24 Kasım 2016 saat: 10:40)

    Doktor olmuşum bir şeyleri inceleyen bir iş kimya labaratuvarinda mesela bi şeyler incelemek bunu rüyada düşünüyorum önlük alacaktim beyaz önlük giydim biraz bol oldu kolu tam oturmadı üstüme, sonra siyah önlük varmı dedim daha çok yakışacagini düşündüm siyah önlük istedim leke olur diye giydim tam oldu ama beğenmedim siyah kötü oldu dedim tekrar beyaz giydim ve aldım cevabınızi sabırsızlıkla bekliyorum teşekkür ederim …

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,