RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Örtü Görmek

Rüyada beyaz örtü görmek, kişinin geçmişinden gelen büyük bir sırrı olduğuna ve bu sırrın ortaya çıkmaması için yalan söylediğine işarettir. Başkalarına zarar verecek bir sır taşınmasına işaret eden rüya aynı zamanda iyi niyetle söylenen yalanlara da işaret eder. Evinde beyaz örtü gören kimseler aile içinde birbirlerine destek olan ve hatalarını kapatan kişilerdir. Sonsuz bir dayanışma içinde geçecek olan hayata güvenilir dostluklara ve kişinin hata yapmaktan korktuğuna da delalettir.

Rüyada Beyaz Örtü Almak

Rüyada beyaz bir örtü satın alan ve başına örten kimse bekar ise çok kısa süre içinde nikahlanır. İslami olarak da başına beyaz bir örtü örten kimse Hac yolculuğuna çıkar. Dini vecibelerini yerine getiren ve Allah korkusu olan rüya sahibinin çok büyük sevaplar işleyeceğine de yorumlanır. Beyaz örtü alan kişinin ailesinde sağlık sorunları olmaz ve uzun ömürlü bir hayata sahip olurlar. Alınan beyaz örtü kirli ise, kişinin amellerinde bazı olumsuz durumlar olduğuna işarettir. Yırtık bir beyaz örtü alınırsa, dost bildikleri kişiler tarafından aldatılacağına delalet eder.

Rüyada Başına Beyaz Örtü Örtmek

Bekar bayanlar için aniden karşılarına çıkacak iyi bir kısmet ve yakın zamanda sürpriz bir şekilde gerçekleşecek olan nikaha işaret eder. Hac yolculuğuna da alamet olan rüya aynı zamanda kişinin tüm hayatının mutlu ve huzurlu geçeceğine, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına ve hayırlı evlatlar doğuracağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Örtü Görmenin Psikolojik Tabiri

Kişinin saf duygularına işaret eden rüya aynı zamanda dini açıdan çok güçlü hislere sahip olunduğunun da işaretidir. Beyaz örtü masumiyet sembolü olduğundan, kişinin çocukluğuna dair anılarını da işaret eder. Her iyi söze inanan ve herkese yardımcı olmak isteyen, elindekileri başkaları ile de paylaşan kimselere işaret ettiği gibi, aynı zamanda anne şefkatine duyulan ihtiyacı da sembolize eden rüyalardan biridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!