RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Örtü Görmek

Rüyada beyaz örtü görmek, kişinin geçmişinden gelen büyük bir sırrı olduğuna ve bu sırrın ortaya çıkmaması için yalan söylediğine işarettir. Başkalarına zarar verecek bir sır taşınmasına işaret eden rüya aynı zamanda iyi niyetle söylenen yalanlara da işaret eder. Evinde beyaz örtü gören kimseler aile içinde birbirlerine destek olan ve hatalarını kapatan kişilerdir. Sonsuz bir dayanışma içinde geçecek olan hayata güvenilir dostluklara ve kişinin hata yapmaktan korktuğuna da delalettir.

Rüyada Beyaz Örtü Almak

Rüyada beyaz bir örtü satın alan ve başına örten kimse bekar ise çok kısa süre içinde nikahlanır. İslami olarak da başına beyaz bir örtü örten kimse Hac yolculuğuna çıkar. Dini vecibelerini yerine getiren ve Allah korkusu olan rüya sahibinin çok büyük sevaplar işleyeceğine de yorumlanır. Beyaz örtü alan kişinin ailesinde sağlık sorunları olmaz ve uzun ömürlü bir hayata sahip olurlar. Alınan beyaz örtü kirli ise, kişinin amellerinde bazı olumsuz durumlar olduğuna işarettir. Yırtık bir beyaz örtü alınırsa, dost bildikleri kişiler tarafından aldatılacağına delalet eder.

Rüyada Başına Beyaz Örtü Örtmek

Bekar bayanlar için aniden karşılarına çıkacak iyi bir kısmet ve yakın zamanda sürpriz bir şekilde gerçekleşecek olan nikaha işaret eder. Hac yolculuğuna da alamet olan rüya aynı zamanda kişinin tüm hayatının mutlu ve huzurlu geçeceğine, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına ve hayırlı evlatlar doğuracağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Örtü Görmenin Psikolojik Tabiri

Kişinin saf duygularına işaret eden rüya aynı zamanda dini açıdan çok güçlü hislere sahip olunduğunun da işaretidir. Beyaz örtü masumiyet sembolü olduğundan, kişinin çocukluğuna dair anılarını da işaret eder. Her iyi söze inanan ve herkese yardımcı olmak isteyen, elindekileri başkaları ile de paylaşan kimselere işaret ettiği gibi, aynı zamanda anne şefkatine duyulan ihtiyacı da sembolize eden rüyalardan biridir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Örtü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nur okur (22 Temmuz 2016 saat: 07:51)

    Rüyamın içinde rüyadayım . Bir konağa gidiyorum . Adı zümra konağı arkadaşlarımla yemek yemeğe . Yemek self servis alınıyor . Bizde tüm arkadaşlarla yemek almaya gidiyoruz. Sonra orada daha önce hiç tanımadığım ilknur hanım diye biriyle karşılaşıyorum . O diyor ki bende seni bekliyordum yemeğini yee yanıma gel . Ben yemeğimi yiyorum sonra yanına gidiyorum . Beni ünlü bi marka ile tanıştırıyor . Ve bu bayan bana bilgisayarla ilgili bi kaç soru soruyor ve beni işe alıyor birlikte çalışmaya başlıyoruz . Rüyamdaki arkadaşlarımın birinin yüzünü görmedim diğeride en yakın arkadaşım . Sonra rüyamın içindeki rüyadan uyanıyorum . Yani hala rüya görmeye devam ediyorum . Sabah kalkmışım , fatmanur gelmiş . Başka bi ildeyiz , bana diyor ki bugün sizii zümra konağına götürüyorum . Bana isim biyerden tanıdık geliyor diyorum fakat anımsayamıyorum . Hazırlanıyoruz falan gidiyoruz konağa , ben şaşırıyorum arkadaşlarıma diyorum ki bu konağa dün gece rüyamda gelmiştim . Sonra içeri geçiyoruz aynen yemek self servis almaya gidiyoruz tam yemek alırken kafamı kaldırıyorum . Rüyamda gördüğğm kadın karşımda duruyor , bende seni bekliyordum yemeğini yede gel diyor . Ben yiyorum gidiyorum . Beni ünlü bi marka ile tanıştırıyor ve biz çalışmaya başlıyoruz . Sonra bi adama aşık oluyorum , babam evlenmemizi istemiyor . Biz de kaçmak zorunda kalıyoruz bi öğlen kaçıyoruz biyerde bekliyoruz akşam olsun yola devam edelim diyee . Gece oluyor Bizz baya koşuyoruz böyle yolun sonuna adamlar koymuşlar bir sürü bizi görünce ateş açıyorlar biz yinede atlatıyoruz ve böyle bi yükseklik var ona çıkıyoruz , aşağısı full ağaç ve yeşillik . Biz elele tutuşuyor ve atlıyoruz . Uyanıyorum ..

  2. sevgi kara (09 Ocak 2016 saat: 10:56)

    Rüyamda annem kardeşim ben konuşmadıgımız babannemlere gidiyoruz tekrar geri evimize gidiyoruz giderken annem altın tesbih buluyor bir yeşillik alandayız geçiş yok bende geçiş bulmak için gidiyorum tahtanın altından geçiyorum bulanık bir suda boguluyorum

  3. ayşe önenğüy (16 Kasım 2014 saat: 07:31)

    rüyamda ağbimle eski işyerimize gidiyoruz kapıyı erkek kardeşim açıyor benim eski çalışma odamdaki eşyalaımın arasında 4 tane büyük beyaz sehpa örtüleri bulup alıyorum birtanede hiç kullanılmamış katlanmış beyaz yeni örtüler buluyorum hepsini alıyorum. bir örtüde beyaz çiçekli işlenmiş annanem zamanınıda yapmıştı açıyorum kenarında annanemim baş harfi e işli annanem hayatta değil ne anlama geliyor bu rüyam yorumlarsanız şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,