RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Örümcek

Rüyada beyaz örümcek görmek, uzun süredir kişiye sıkıntı veren bir olayın netlik kazanıp çözüleceğine, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine ve daha müreffeh bir hayata sahip olunacağını bildiren güzel bir rüyadır. İslami olarak da kişi için müjdeli haberlerin alınacağı, hayırlı işler içinde olunacağı şeklinde yorumlanan rüya, kişinin yardımları ile pek çok kimsenin hayır dualarını aldığına da alamettir. Beyaz örümcek gören kimseler iş alanlarını genişletmek için yeni çalışmalar yapar ve ortaklar edinirler. Maddi açıdan beklentilerin üzerine çıkılacağını ve kişinin hayallerine çok daha kısa zamanda ulaşacağına da delalet eder.

Rüyada Beyaz Örümcek Öldürmek

Hain bir saldırı sonucunda iş hayatında beklenmedik sorunlar yaşanacağı ve hatta kişinin mevcut işinden ayrılıp uzun süre iş aramak zorunda kalacağına delalet eder. Beyaz örümcek öldürdüğünü gören kimse eline geçen fırsatları doğru değerlendiremez ve bu yüzden hayatı her zaman düşük bir standartta devam eder. İkili ilişkilerde bencilce davranıldığına ve karşıdaki kişinin duygularına, düşüncelerine gereken önem verilmediği için huzursuz ve tartışmalı bir ilişki sürdürüldüğünü tabir eder.

Rüyada Beyaz Örümcek Bulmak

Kendi evinde beyaz bir örümcek bulan kişi, yaşlı birinden önemli bir destek görür. Borçları olanlar için gelecek yüklü bir paraya da işaret eden rüya, sıkıntılı geçen bir hastalık sürecinin ardından, kişinin eskisinden de güçlü olarak hayatına kaldığı yerden devam edeceğine alamettir. Zenginliği ve asaletiyle ünlü biri ile tanışmak, varlıklı bir aileye karışmak anlamına da gelen rüya, kişinin birden fazla çocuk sahibi olacağına da delalettir.

Rüyada Beyaz Örümcek Görmenin Psikolojik Tabiri

Kişinin korkuları ile yüzleşeceği bir dönem içinde olduğuna ve bu yüzden gerginleştiğine işaret eden rüya, bazı durumlarda da geçmişte kalan ancak hala kişinin kafasını kurcalayan bir olayın bugün yeniden gündeminde olduğunu da gösterir. Beyaz örümcek karmaşık bir ruh halinin, çocuksu tavırların ve ani histeri krizlerinin de işaretçisidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!