RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Pantolon Giymek

Rüyada beyaz pantolon görmek, rüya sahibinin iyi huylu, ahlaklı, namusunu koruyan ve gözleri eşinden başka bir kimseyi görmeyen güzel bir kadınla evlenmesine işarettir. Beyaz pantolon bazen de kişinin dinidir. Bu rüya sizin için hayırlı ve güzel olana, ahlakınızın güzelliğine, hayırlı kısmetlere, talihli ve şanslı günlerin gelmesine yorumlanır.

Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon gören kişi kendisine maneviyata yönelterek kötü olan her şeyden uzaklaşır. Bu rüya özellikle ibadet ehilleri için çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. Yaptığınız sevaplar ve noksansız ibadetler sayesinde derecenizin yükseldiğine, ahlaki anlamda insanlara yol gösteren ve herkesin gıpta ettiği birisi olmanıza da işarettir.

Rüyada Renkli Pantolon Görmek

Rüyada siyah pantolon gören kimse ya işinde yükselir ve saygı kazanır veya dini anlamda derecesini kaybederek bazı günahları yüzünden pişmanlıklar yaşar. Kırmız pantolon süslü ve gösterili bir kadınla evleneceğinize ve eşinizin namuslu ama cazibeli bir bayan olduğuna; yeşil pantolon dini anlamda mükemmelliğe, güzel karaktere ve ahlaka, güzel geçime, maddi manevi her anlamda yükselmeye; sarı pantolon ise hastalığa veya kişinin geçireceği bazı rahatsızlıklara yorumlanır.

Rüyada Yeni Pantolon Görmek

Rüyada yeni pantolon gören veya onu giyen kimse evlenir. Eğer evli ise hanımı ile iyi geçimi olur, yuvaları daima mutlu ve huzurludur. Bazen de bu rüya namusu korumaya veya kişinin ahlaki anlamda biraz daha dikkatli davranması gerektiğine, kadınlar için iffetli olmaya işarettir.

Rüyada Kendisine Pantolon Verilmesi

Rüyasında kendisine pantolon verildiğini veya hediye edildiğini gören kimse korktuklarından emin olur; yeni bir başlangıç yapar, eski işini terk ederek daha karlı ve güzel bir iş sahibi olur. Pantolon satın almak ise yapacağınız bazı çalışmalar ile dikkat çekeceğinize ve bu anlamda kazançlı işlere girişeceğinize işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Beyaz Pantolon Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. cengiz (23 Kasım 2016 saat: 06:55)

    Şuan evli ve 2 çocuk babasıyım .Eski sevgilimle rüyamda bizim apartmanın önünde karşılaştık.Ben de 2 adet beyaz pantolonun kalmış onları sana iade edeyim dedi.Ben de kendisinden almaya evine gittim.Hiç hatırlamadığım iki beyaz bana ait pantolonumu poşetten çıkardım .Evet bana ait dedim ve aldım döndüm . İnanaılmaz bir şaşkınlık içinde idim . şimdiden teşekkğr ederim . yorumlarınıza .

  2. Elif (08 Ağustos 2015 saat: 12:07)

    Merhaba rüyamda ben kızkardeşim ve ortağım bayan beyaz pantolon giymiştik sonrasında bakmıştım pantolonumuzda hafif sarı gibi bir leke olmuştu kiracı olduğumuz mal sahibi bana bir ara sanki pantolonun kirlenmiş gibi bir söz söyledi ne anlama geliyor acaba bu rüya Teşşekkür ederim şimdiden iyi günler :)

  3. aşkın Turan (21 Temmuz 2015 saat: 10:20)

    Hapse giriyordum bana beyaz pantolon Dikmişlerdi . Öyle karanlık ve havasızdı ki boğuluyordum sanki . Kapıyı kapatmışlardı ve ben nefesssiz kalmıştım yalvarıyordum ne ölü kapıyı bir an olsun acın nefes alamıyorum boğuluyorum diye sonra yataktan bağırarak uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,