RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Pantolon Görmek

Rüyada beyaz pantolon görmek, kişinin iyi kalpli bir insan olduğu gibi, karşısına da her zaman ona yardımcı olacak ve iyiliklerde bulunacak kişilerin çıktığına işarettir. Beyaz pantolon gören kişiler çok mutlu günler geçirir ve sıkıntılarından azat olur, kuş gibi hafiflerler. Sağlık açısından da kişinin en iyi olacağı döneme girdiğini, maddi ve manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğini simgeler. Görülen beyaz pantolon kirli ise, amaçlara ulaşırken bazı güçlüklerle karşılaşılacağına, can sıkıntısı olsa da çok uzun sürmeyeceği, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına da alamet eder.

Rüyada Beyaz Pantolon Giymek

Kişiyi uzun süredir düşündüren ve bir türlü hallolmayan bir meselenin çözüme kavuşacağına, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına alamet eder. Beyaz pantolon giymek, çevrede de sözü geçen, dinlenen ve herkes tarafından önemsenen bir kişiliğe sahip olunduğunu da bildirir. Giyilen pantolon kirlenmişse büyük bir hevesle başlanan işin sonunun gelmeyeceğini ve kişinin hayal kırıklığı neticesinde bir müddet içine kapanacağına ve kötü günler geçireceğine de delalettir.

Rüyada Yırtık Beyaz Pantolon Görmek

Yırtılmış, eski beyaz pantolon görmek, geçmişte kalan hayalleri temsil ettiği gibi, kişinin geleceğini şekillendirirken sürekli olarak geçmişine göre hareket ettiğini, bu yüzden istediği verimi alamadığını da bildirir. Bu rüya aynı zamanda kişinin sağlığı ile ilgili konuları ihmal ettiği için ilerde ciddi sorunlarla karşılaşacağını da tabir eder.

Rüyada Beyaz Pantolon Görmenin Psikolojik Tabiri

Kişinin kendi kaderini belirlemek için uğraş verirken, aynı zamanda mantık ve zekayla hareket ettiğine, gereksiz sorunlardan ve kendisini üzecek, meşgul edecek kişilerden uzak durduğuna yorumlanır. Beyaz pantolon, geçmişte güzel bir çocukluk geçirildiğinin ve aile bağlarının da güçlü olduğunun simgesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!