RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Perde Görmek

Rüyada beyaz perde görmek, tabir yerindeyse kötünün iyisi olarak yorumlanan rüyalar arasında olduğu şeklinde yorumlanır. Çok ciddi, önemli ve aşılmaz olmayışına rağmen rüya sahibine sıkıntı verecek ve huzurunu kaçırmayı becerecek tatsız durumların meydana geleceğine ya da böyle bir olayın baş göstereceğine işaret eder. Deyim yerindeyse sinek bir şey değil, mide bulandırır tabirine uygun durumlarla karşılaşmaya yorulur.

Rüyada Beyaz Perde Çekmek

Rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntıları, üzüntüleri ve zorlukları gizlemeye çalıştığına ve bunu kimseye belli etmek istemediğine rivayet edilir. Rüya sahibi metaneti ve olgunluğu ile herşeyi içinde yaşıyor ve sırlarını dışarıya vermeyi tercih etmiyor demektir.

Rüyada Beyaz Perde Almak

Rüyasında beyaz perde aldığını gören kişinin başının ağrımasına neden olacak olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin moralinin bozulacağına, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına ama durumun kısa süre içinde atlatılacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Tül Perde Görmek

Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüya sahibi için güzellik, esenliğe ve ferahlığa kavuşmaya tabir edilir. Rüya sahibinin sorunlarının bitmesine ve mutluluğu bulmasına vesile olacak olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Perde Yıkamak

Zorluklarla mücadele etmek için çalışmaya, çabalamaya ve sabretmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin rahat etmeye ve kafasını boşaltmaya ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Kişinin bütün gayretinin de bu yönde olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyada Beyaz Perde Dikmek

Geçim derdinden, işsizlikten ve parasızlıktan kurtulmaya, maddi anlamda güçlenmeye, borçları rahatlıkla ödeyebilme imkânına sahip olmaya ve kolay bir hayat yaşamaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin ve hayallerinin karşılığını bulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!