RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Rüyada görülen beyaz renk rüya yorumcularının çoğu tarafından hayırlı bir rüya olarak nitelendirilmiştir. Genel olarak beyaz renk mutluluk anlamına gelir. Ayrıca alınacak hayırlı bir haber ya da gelişme rüyalarda genellikle beyaz renk ile ifade edilmektedir.

Ancak rüyayı tam anlamı ile ifade edebilmek ve doğru yorumlayabilmek için nesnelerin tamamını bir bütün olarak ele almak çok önemlidir. Kişinin güzel ahlaka ve güzel amele sahip olduğunu ifade eder. Aynı zamanda kişinin başarısını da temsil eden beyaz renk oldukça olumlu gelişmeleri ve sevinçli haberleri bünyesinde barındırmaktadır.

Rüyada Beyaz Yatak Görmek

Kişinin rüyasında beyaz yatak görmesi genel olarak evlenmesine işarettir. Beyaz yatak gören bir kişinin karşısına yakın zamanda oldukça hayırlı kısmetler çıkacağı ve kişinin bu kısmetlerini iyi bir şekilde değerlendirerek kısa zaman içerisinde evleneceği mutlu bir evlilik hayatı olacağı bu açıdan oldukça olumlu gelişmeler yaşayacağı söylenmektedir.

Rüyada Beyaz Kar Görmek

Bir kişi rüyasında bembeyaz karların yağdığını görürse bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak kişinin beyaz kar üzerinde yürüdüğünü görmesi eğer hasta ise iyileşeceğini ve hastalıktan dolayı geçirmiş olduğu tüm kötü günleri arkasında bırakacağı ifade edilmektedir. Eğer beyaz kar gören ve üzerinde yürüyen bir kişi hasta değil sağlıklı ise hayatı boyunca uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağı bu yüzden huzurlu olacağı söylenmektedir.

Rüyalarda Eşyalarda Beyazlık Görmek

Genel olarak kişinin maddi eşyaların üzerinde görmüş olduğu belirli beyazlıklar iç huzurun bir sembolü olarak ifade edilmektedir. Kişinin uzun bir hayatı olacağı ve bu hayatın tamamını sinirlenmeden büyük üzüntüler yaşamadan büyük bir sakinlik ve huzur içerisinde geçirecek olması ifade edilmiştir. Bu açıdan rüya oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!