RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Taş Görmek

Rüyada beyaz taş görmek, mala kavuşmak ve büyük adam olmak demektir. İnsanlık tarihine geçecek bir buluşun söz konusu olduğunu bildiren rüya, yapılan işlerin kişinin ismini altın harflerle kitaplara geçireceğini, mesleki başarıların yanı sıra, her koşulda dimdik ayakta kalınacağını da tabir eder. Sağlam dostluklar kurmaya ve menfaatlere uygun fırsatlarla karşılaşmaya yorumlanan rüya, inancı zayıflamış, dinden giderek uzaklaşmış ve günaha yatkın bir hayat sürmeye başlamış birine yardım eli uzatmak, o kimsenin hayatını yeni baştan yaratması için gerekli desteği sağlamak anlamına da gelir. Nehrin içinde beyaz taş görmek, gelecekle alakalı bilgi verir ve kişinin hayal ettiği her şeyin tek tek gerçek olacağını fakat kendisinin kişilik olarak, inanç ve duruş bakımından asla değişmeyeceğini, zenginleşse de eskisi gibi alçakgönüllü, insanlara yardım etmeyi seven, iyi kalpli biri olarak anılacağını alamet eder. Bir diğer yoruma göre de tüm olumsuzluklara rağmen kişinin iş konusunda sıkıntı çekmeyeceğini, hayat standardının asla düşmeyeceğini tabir eder.

Rüyada Beyaz Taş Bulmak

Yolda bulunan beyaz taş, güç ve kuvvet manasına gelir. Taş ne kadar büyükse o denli güç kazanılacağına, belli bir makama erişmeye tabir edilir. Evin içinde beyaz taş bulmak ise, rüya sahibine gizliden yardım eden birinin varlığına yorumlanır ve kişinin sorunlarının o fark etmeden çözüldüğüne, iyi bir çevreye sahip olunduğuna yorulur.

Rüyada Siyah Taş Görmek

Siyah taş çetin düşmanların varlığını gösterir ve kişinin mücadele ederken aynı zamanda güçlendiğini, edindiği tecrübelerin onu her koşulda ayakta tutmaya yarayacağını bildirir. Küçük siyah taşlar görmek kazanç kolaylığını ve farklı alanlarda gelişecek bir iş kariyerini de haber verir.

Rüyada Beyaz Taş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendine olan inancının çok yüksek ve tam olduğunu gösterir. Hayat mücadelesinde hırslı ve inatçı bir kişiliğe sahip olunduğunu, problem çözmekten hoşlanan kişilerin kendilerini her zaman ispat etmeye çalıştıklarını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!