RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada beyaz tavşan görmek, rüyayı gören kişinin, anlayışlı, hoşgörülü, anaç ve sakin bir kadın ile bir ilişki kuracağına ve bu ilişkinin belli bir süre devam edeceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine tabir eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Beslemek

Geçmişe olan özleme alamet eder. Rüyayı gören kişinin, geçmişe kalan olayları düşündüğüne, kişilere üzüldüğüne ve çok büyük bir özlem duyduğuna delalet eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Öldürmek

Rüya sahibinin, ilişki kurduğu bayan ile ilgili bir sorunla karşılaştığına, bu sorun yüzünden çok büyük sıkıntılar çektiğine ve en kısa sürede sorunu ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Avlamak

İlişki kurulan kadın ile birlikte girilen bir işten çok yüklü miktarda para kazanmaya yorumlanır. Aynı zamanda, bir yerden gelecek ve beraberinde hayırlı gelişmeler de getirecek toplu haldeki bir miktar mala işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin, yaşadığı ilişkide daha önce hiç tatmadığı ve hiç bilmediği şeyleri göreceğine ve tadacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Sevmek

İlişki kurulan kadının yardımı ile çok büyük kazanç elde etme ve içine düşülen bir sıkıntıdan kurtulma anlamına gelir.

Rüyada Siyah Tavşan Görmek

Kötü kalpli, insanları sevmeyen, sürekli sorun çıkartan ve insanları sürekli üzen bir kadına yorulur. Ayrıca, çok sevilen birinin ölümünden çok büyük bir üzüntü duymaya delalet eder.

Rüyada Tavşan Görmek

Rüyayı gören kişi için eşe tabir eder. Çok iyi çalışan, insanlara çok büyük yardımı dokunan, zeki ama pek de cesur olmayan bir arkadaşa da rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!